Prožijte netradiční home office na zámku, kde se o vás královsky postarají

Návodů, jak zvládnout home office, najdete všude spoustu, ale jedním ze způsobů je odejít z domu na odlehlé místo, kde se o vás navíc královskypostarají. Takáto pracovní dovolená se vám bude líbit. Soukromí a intimita, kterou hosté zažívají na Chateau Herálec, přímo vybízí ke kombinaci práce a odpočinku.

Zámecký hotel Chateau Herálec nabízí pětihvězdičkový luxusunikátní designové ubytovaní a exkluzivní servis. To vše najdetena jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách. Tento jedinečný boutique hotel se stal jak symbolem kvality a luxusu, tak i pohody a soukromí.

Speciální balíček pro pracanty

A jak to tedy na Chateau Herálec uchopili?  Připravili speciální balíček, v rámci kterého si v týdnu můžete dopřát pracovat a odpočívat na zámku  3 noci s výjimečným cenovým zvýhodněním. Na zámku jsou připraveni přijmout svoje hosty po nuceném několikaměsíčním uzavření  ihned, jakmile se  uvolní protipandemická opatření.

Toto kouzelné místo na práci a odpočinek je navíc nyní nově vybaveno wifi signálem nejen na zámku, ale i na zámeckém nádvoří a v překrásném anglickém parku.  Tam vám k práci s notebookem, anebo jen tak ke čtení dobré knížky rádi připraví jeden z jejich lahodných sypaných čajů s domácím koláčem. V ceně balíčku je zahrnuto i ohňové menu, to abyste se v případě, že už budete mít práce plné zuby, provětrali v anglickém parku a na nádvoří si opekli na ohni dobroty jako domácí špekáčky, klobásku a slaninku.

A potom uzimeni šupem do Spa by L’Occitane, kde se prohřejete v sauně, zaplavete si v bazénu nebo svému prací a starostmi unavenému tělu dopřejete některou z jejich skvělých masáží. Na mimořádně velkorysých zámeckých pokojích vás navíc čeká luxusní spaní: kvalita jejich postelí i polštářového menu mnohé opravdu inspiruje. No řekněte, komu by se nelíbila taková pracovní dovolená?

Luxusní ubytování na zámku i s kulinářskými zážitky

Chateau Herálec se svými 19 prostornými pokoji představuje doslova zenovou oázu, kde můžete čas strávit v absolutním soukromíav ničím nerušeném klidu. Specialitou zámku je unikátní sbírka značkových francouzských vín z oblasti Bordeaux, jedna z největších sbírek tohoto druhu v Čechách a delikátní zámecká gastronomie z čerstvých lokálních surovin bez chemických přísad a dochucovadel. Opravdový kulinářský zážitek si tak odnesete z překrásné zámecké restaurace umístěné v nejstarších prostorách zámku na místech bývalé středověké tvrze. V letním období můžete stolovat také na zámeckém nádvoří nebo přímo v anglickém parku pod korunami staletých stromů.

Prvotřídní relax se vším, co potřebujete

V rámci ubytování na zámku zažijete také výjimečný relax v zámeckých Spa by L’OCCITANE, které jsou zárukou nezapomenutelného zážitku. Autentické ingredience výjimečné přírodní kosmetiky L´occitane ve spojení s tradičními technikami masáží vám přinesou hlubokou relaxaci. Útočištěm pro Vaši duši a smysly budou i samotné interiéry masážních prostor inspirované unikátním prostředím provensálské oblasti Camarque, kde se vám budou odborně a s maximální péčí věnovat vyškolení fyzioterapeuti a maséři.

Odpočinku a péči o zdraví je věnované celé jižní křídlo zámku, kde je umístěn privátní plavecký bazén s komorním odpočinkovým prostorem. Objevíte zde i saunový svět a absolutní relax zažijete v silencáriu – dlouhém podloubí pod zámeckou oranžerií, kde se originálním způsobem propojuje interiér s parkem. Vířivá vana v soukromí zámecké věže vám poskytne diskrétní odpočinek. A těm, kteří raději relaxují aktivně, patří zámecké fitness s nejmodernějším vybavením.Můžete se také vybrat do okolité vysočinské přírody nebok různým blízkým památkám: k želivskému klášteru, k hradům a zámkům v Lipnici, v Ledči, v Telči, či na Zelenou horu.

Zámek Chateau Herálec získal řadu významných ocenění. Nejenom, že se dostal do TOP 10 zámeckých hotelů světa, ale již tři roky po sobě stojí na stupni vítězů v projektu Amazing Places. Chateau Herálec se stal také vítězem ocenění Travellers Choice za rok 2019 hned ve 4 kategoriích a byl také zařazen největším cestovatelským portálem na světě TripAdvisor už druhým rokem do Síně slávy.