Žižkov potěší svou občanskou vybaveností všechny mladé rodiny

Jde o místo, kterým kráčela česká historie. Ale také o lokalitu, která v příštích letech dostane nový a mnohem atraktivnější kabát. Snoubí se tu pak moderní zázemí pro rodiny a stavby, co se staly skvělou inspirací mnoha uměleckým duším 19. a 20. století. Chtěli byste se usadit právě v této části Prahy? Nemusí to být jen sen, protože nový projekt zaměřující se na Žižkov je v plném proudu.

Stačí jen, abyste si o něm zjistili podrobnější informace a mohli se tak rozhodnout, jestli do tohoto vlaku nastoupíte také. Na rozhodnutí je samozřejmě dost času, jde přece doslova o životní investici, že?

Velmi dobrá občanská vybavenost je plus

Plánujete nový byt na Praze 3? Potom vás jistě potěší, že tato městská čtvrť zaujme na první pohled výbornou občanskou vybaveností. Obchody, restaurace, ale i zázemí pro volný čas a například také lékárny, vše je v docházkové vzdálenosti. Pokud chcete žít v místech, kde to budete mít na vrch Vítkov jen krátkou procházku, je třetí z pražských čtvrtí opravdovým ideálem.

Máte zálusk na terasu nebo balkon? Samozřejmě, jde o součást vybraných bytových jednotek a těšit se můžete například i na předzahrádku. Bydlení v duchu moderních standardů tak vůbec nic nebrání. A v neposlední řadě, vaše děti mohou jednou touto formou získat startovací byt, který opravdu ocení. Obejdou se totiž na začátku kariéry bez hypotečního úvěru, jenž znamená určitou zátěž pro rodinný rozpočet.

Žižkov potěší svou občanskou vybaveností všechny mladé rodiny

Elegance, ale také maximální praktičnost

Jaká vlastně je lokalita pražského Žižkova? Čeká na vás útulné zázemí tam, kde je park Parukářka nebo Malešický park. Obklopeni zelení, ale také zastávkami MHD, které vás dovezou prakticky kamkoliv po Praze? To není splněný sen, ale docela obyčejná realita. A byla by jistě škoda o podobné alternativě nepřemýšlet, pokud si právě hledáte nové bydlení, že?