Investice do drahých kovů má v dnešní době smysl

Jak nastiňují různé ukazatele, tuzemská ekonomika je ve velmi dobré kondici. Zlepšuje se i situace na trhu práce, takže lidé nemusejí mít obavy o to, že by zůstali nezaměstnaní a bez pravidelného zdroje příjmů. Právě v této době je vhodné se porozhlédnout po investičních příležitostech, abyste měli rezervy finančních zdrojů do budoucna, kdy může být hůř. Jednou ze stabilních možností jsou investiční zlaté slitky a mince.

Hlavní důvody, proč investovat do zlata a dalších kovů

Drahé kovy jsou obecně považované za velmi dobrou investiční komoditu. Platí to právě zejména pro investiční zlato, ale i stříbro, platinu atd. Vzhledem k omezeným světovým zásobám si totiž dlouhodobě drží svoji stabilní cenu. Nepodléhají žádné inflaci jako klasická měna, takže postupem času neztrácejí na reálné hodnotě.

Dalším argumentem, proč si investiční zlaté slitky a mince pořizovat, je fakt, že jejich nákup nepodléhá DPH. Oceníte navíc i možnost snadné směny, a to prakticky kdekoliv na světě. Vysoká hodnota zlata je výhodná, protože se dá v malém množství pohodlně přepravovat značné množství peněz, jež slitky a mince ze zlata představují.

V tuto chvíli máte možnost si pořídit zlaté slitky a mince online, a to v internetovém obchodě AuPortal.cz. Jde o jednoho z nejvýznamnějších prodejců drahých kovů v České republice a také na Slovensku.

Pořiďte si nové mince African Wildlife

Nyní jsou na prodej kupříkladu zlaté mince v sérii African Wildlife, které vycházejí v rámci 15. výročí od začátku jejich ražby. V limitované edici došlo k vydání dvou zcela nových mincí, jež se pro vás mohou stát dobrou investicí, ale také zajímavým sběratelským kouskem.

Investici do drahých kovů vám zcela jistě doporučí každý ekonom. Je vhodná i pro drobné střadatele, mince se dají pořídit už od pár tisíc korun, ba dokonce i levněji.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře nejsou povoleny.