Krátkodobá půjčka vyřeší náhlý výpadek příjmů i nečekanou událost

Každý z nás se může dostat do situace, kdy se znenadání ocitne bez prostředků. A příčinou často není nezodpovědné chování či marnotratnost. Nedostatek peněz může postihnout i ty, kdo pečlivě plánují veškeré výdaje a snaží se udržovat si finanční rezervu. Zejména lidé s nižšími příjmy nebo početnější rodiny totiž často nedokáží odkládat stranou částku dostatečně vysokou na to, aby jim zajistila možnost třeba i několik měsíců hradit pravidelné výdaje ve chvíli, kdy onemocní nebo se ocitnou bez práce.

Náhlá finanční tíseň může mít celou řadu důvodů

Jednou z nejčastějších příčin výpadku příjmů je ztráta zaměstnání nebo dlouhodobá nemocenská. I ve chvíli, kdy máme nárok na podporu v nezaměstnanosti, se naše příjmy výrazně sníží. A navíc musíme počítat s tím, že úřadu práce může trvat i několik měsíců, než nám začne podporu odesílat. Stát sice doporučuje mít pro tyto případy dostatečnou finanční rezervu, ale ne každý si ji dokáže vytvořit. Snadno se pak můžeme ocitnout v dočasné platební neschopnosti. Mnohdy také musíme rychle nahradit rozbitou pračku či sporák. A i krádež peněženky může znamenat velký finanční problém.

Ti, kdo jsou v největším ohrožení nouzí, často u banky půjčku nedostanou

Banky mají pro poskytování půjček dosti přísná pravidla. Od klientů vyžadují nejen doložení pravidelného příjmu, ale také dostatečnou bonitu. A to je pro řadu nejpotřebnějších problém. I když se průměrná mzda v České republice v posledních letech výrazně zvýšila, úměrně vzrostly i ceny nemovitostí a výše nájmů. Mnoho domácností i jednotlivců tak žádné zlepšení své situace nezaznamenalo, finanční situace nejedné rodiny se dokonce zhoršila. Na půjčku u banky tak ve chvíli, kdy je nejvíce třeba, řada z nás nedosáhne.

Řešením je krátkodobá půjčka

Naštěstí můžeme využít krátkodobou půjčku u nebankovní společnosti, která bude naši žádost posuzovat podle mnohem benevolentnějších měřítek. Díky tomu na ni dosáhne téměř každý včetně čerstvých absolventů, důchodců a nezaměstnaných. U krátkodobé půjčky od společnosti Creditstar můžeme dokonce vše vyřídit přes internet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup