Moderní nábytek do dětského pokoje

Při zařizování dětského pokoje je nezbytné, aby splňoval všechny potřeby vašeho potomka. Jelikož tento úkon dokáže rodiče někdy pořádně potrápit, máme pro vás článek s několika radami, jak vše snadno zvládnout.

Prostor na spaní a učení

Jestli je něco, co má společný úplně každý pokojíček, je to dětská postel. Dítě musí mít kde spát, takže se jedná o naprostou samozřejmost. Vybírejte co nejkvalitnější kousek, který vydrží, ale zároveň bude vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů. Stejně tak se nesnažte šetřit ani na matraci, protože celé tělo dítěte se teprve vyvíjí, a snadno by mohlo dojít například k deformacím páteře. Navíc kvalitní a plnohodnotný spánek je pro pevné zdraví ve všech ohledech klíčový.
Ratolest by měla mít určitě svůj pracovní koutek, kde bude umístěný psací stůl a židle. Záleží už potom na věku dítěte, zda si na tom místě bude dělat úkoly, protože už je školák, anebo to bude jen místo na kreslení omalovánek. V každém případě stůl nevynechávejte. Co se týče židle, tak určitě volte takový model, co je ergonomicky tvarovaný. Opět totiž hrozí riziko deformace páteře.

Aby bylo kam uložit hračky a oblečení

Nábytek do dětského pokoje, jako jsou různé skříně a komody, musí jednak pojmout všechno dětské oblečení a hračky, ale mimo to by měl hlavně splňovat určitá bezpečnostní kritéria. Dejte si pozor na nestabilní kusy, které by na sebe mohlo dítě převrhnout a zranit se. Nevhodné jsou taktéž prosklené vitríny a ostré hrany. Barvy a dekorace volte jednak tak, aby se dítěti líbily, ale zároveň se snažte všechno držet v jednotném designu.
Dodavatelem kvalitního nábytku do dětského pokojíčku je například společnost Atan. Z jejich pestré nabídky si vybere opravdu každý, a navíc mají i nábytkové sestavy ve stejném stylu, takže nemusíte řešit, zda k sobě jednotlivé kusy ladí. Kromě moderního nábytku pro děti zde zakoupíte i kousky do celé domácnosti nebo do kanceláře.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup