Spolehlivý dodavatel AV techniky pro vaše prostory

Vlastníte prostory, ve kterých se chystáte vybudovat vlastní zvukové studio, produkční pracoviště, kanceláře apod. Nebo máte tyto prostory na starosti? Pak budete potřebovat zajistit kvalitní AV techniku, která je běžnou součástí mnoha prostorů. A aby zvukové studio, zasedací místnost a jiné prostory splňovaly vhodné zvukové podmínky, bude také třeba zajistit jejich kvalitní ozvučení. O tohle vše se za vás postará společnost AVT Group.

S čím vším si firma poradí?

Firma AVT Group v rámci AV techniky, prostorové akustiky, elektroakustiky a IT nabízí své služby již přes 10 let, a to od návrhu až po instalaci veškeré techniky. Díky svým bohatým zkušenostem je tak schopna vám zpracovat návrh řešení přímo na míru. Také je schopna vám poskytnout servis AV techniky a měření akustiky podle platných mezinárodních norem. Firmu AVT Group můžete využít i pro odbornou konzultaci či pro odborný dozor, pokud jste se rozhodli pro instalaci AV techniky a ozvučení místnosti na vlastní pěst či od jiného dodavatele. 

Řešení pro jakoukoliv místnost

Firma AVT Group si dokáže poradit v podstatě s jakoukoliv místností, a to v rámci mnoha oborů. Mezi typické prostory, pro které dokáže poskytnout kvalitní AV techniku a akustiku, patří:

  • kulturní objekty (divadla, kina, zvuková studia, koncertní síně…)
  • administrativní budovy (zasedací místnosti, videokonferenční systémy, kanceláře, …)
  • sportovní a veřejné budovy (sportovní haly, letiště, stadiony,…)
  • školní a vzdělávací zařízení (učebny, auly, výzkumná pracoviště,…)

Desítky řešených projektů

Za doby své působnosti se firma AVT Group podílela již na desítkách projektů, mezi její významné klienty lze zařadit příklad společnosti, jako je O2 aréna, Česká televize, Nova, Prima, Microsoft, Kofola, Letiště Praha a další. Také se podílela na AV vybavení učeben a dalších prostorů na mnoha českých školách a univerzitách. Firma AVT Group se nebojí ani atypických prostorů, o čemž svědčí instalace AV techniky a ozvučení ve vzducholodi Gulliver na střeše centra DOX.

Další informace získáte na webu www.avtg.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup