Chcete mít frekventovaný obchod? Investujte do interiéru!

Zřídit si nový obchod je řehole. Oběhat spoustu úřadů, všechno zařídit, nastěhovat. Obětujete tomu spoustu času a peněz. Potom přeci nechcete, aby vám do prodejny za den přišli tři zákazníci, z čehož jeden si po půl hodině vybírání radši nekoupí nic. Lidé o obchodu ví, zboží je kvalitní, prodavačka za pultem se neustále usmívá, tak kde je problém? Možná se nakupující u vás prostě jen necítí dobře.

Kde se cítí jako doma?

Mezi nejvýraznější prvky každé prodejny patří její interiér. Zařízení obchodu opravdu hraje velkou roli při návštěvě potenciálního zákazníka. Když se bude cítit mezi regály komfortně, šance na kšeft se zvyšuje. Navíc se opět rád vrátí, bude k vám s oblibou chodit. Podle psychologů má zařízení vliv i na to, kolik toho návštěvník nakoupí a za jakou cenu. Když mu hned k vchodu dáte ty nejdražší položky, zafixuje si, že je u vás draho, i kdybyste vzadu měli levněji než konkurence.

Ve dvou se to lépe táhne

Jenomže jak docílit kýženého efektu a naaranžovat interiér tak, aby přitáhl co nejvíce nakupujících? Máte určitou představu, kterou je však dobré s někým konzultovat. Jistě, vaše manželka určitě přidá několik užitečných rad, ale přeci jen je lepší si o celé věci popovídat s odborníkem. Firma Kovostav 98 má v zajišťování zařízení prodejen již mnohaletou zkušenost.

Vyplatí se to?

No to je sice hezké, jenomže já jsem už do obchodu hodně investoval a platit ještě za tohle? Kovostav 98 vám však nabízí velmi efektivní služby. Protože většinu prací vykonávají její vlastní zaměstnanci, nemusí si na ně pronajímat dražší subdodavatele. Po důkladné konzultaci s vámi firma interiér navrhne a zařídí. Díky rozsáhlým zkušenostem vám personál efektivně a ochotně poradí.

Kromě zařízení obchodů nabízí společnost i další zajímavé služby. Podívejte se na www.kovostav98.cz a vyberte si přesně tu službu, kterou potřebujete.
Pokud zatím máte jen kamennou pobočku, zauvažujte i o možnosti prodávat na internetu. Vyzkoušejte si 30 dní zdarma e-shop od Shoptetu a přesvědčte se, že je to snadné.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup