Využijte dnešní doby a nechte si vytvořit mobilní aplikaci

Určitě jste postřehli, že lidé svůj mobilní telefon nedají z ruky ani na minutu. Je to jistý trend být „online“, proto by byla škoda, kdyby se toho nevyužilo. Využít toho mohou zejména firmy, které chtějí být o krok dál než konkurence a mít skvělou reklamu. Mohou si totiž vytvořit mobilní aplikace, které jsou dnes hojně stahované, a to z toho důvodu, že ulehčují a zrychlují práci na telefonu.

Možná si říkáte, jaké konkrétní firmy využijí mobilní aplikace. Mobilní aplikace se pravidelně vytváří například pro města nebo obce. Díky mobilním aplikacím mohou města i obce informovat své občany včas o aktuálních událostech, o aktuálním dění či o novinkách, které možná nestihli postřehnout při každodenním hlášení. Kromě obcí a měst ocení mobilní aplikace i restaurace, muzea, festivaly či jiné firmy, které chtějí rozšířit spektrum potencionálních zákazníků.

Jaké funkce skrývají mobilní aplikace?

Mobilní aplikace vytvořené pro firmu na míru mohou skrývat mnohé zajímavé funkce. Mohou mít možnost natáčet jakýkoliv videomateriál, také se často přidává do aplikací fotogalerie či fotobox, díky nimž lze v aplikacích soutěžit či pomocí fotek lze informovat zákazníky o novinkách či slevách.

Mobilní aplikace také využívají GPS navigaci v telefonu, do něhož jsou stažené, můžou se do nich přidat tlačítka, která firmu propojují se zákazníky, tedy tlačítka „koupit, zavolat, poslat“. I editovatelné formuláře pro dotazy či zpětnou vazbu mohou být součástí takové aplikace.

Na koho se obrátit, pokud mám o mobilní aplikaci zájem?

Dnes se na trhu najde mnoho firem, které se zaměřují na tvorbu mobilních aplikací. Jedničkou mezi nimi je však společnost Pepiapp, která se zaměřuje na tvorbu mobilních aplikací pro Android i iOS. Zabývá se tvorbou aplikací na míru, klient si tak může říct, jak by jeho aplikace měla vypadat. Firma se chlubí skvělým hodnocením a v minulosti tvořila aplikace nejen pro města a obce, ale také pro zmiňované restaurace, festivaly nebo muzea.