Dárkový koš nemusí být jen nezdravý

Když si představíte dárkový koš s jídlem, figurují v něm salám, smažené brambůrky, slané tyčky a pražská šunka z Makra? Tak to ale být nemusí. Zdravým dárkovým košem potěšíte svého muže, ženu nebo třeba někoho z rodičů. I pokud bio a organickým výrobkům dosud neholdují, dáte jim darem možnost vyzkoušet jiný způsob stravování, který dosud neznali a který je dost možná zaujme.

Ženy ocení etickou kosmetiku

Možná i vaše manželka, sestra nebo maminka nechce nanášet pleťové mléko s vědomím, že kvůli němu trpěli lidé a zvířata. Smyslem fair trade produktů je označovat to zboží, které bylo vyrobeno eticky – bez utrpení. Dárkové koše pro ženy jsou takových věcí plné. A nejde jen o drogistické výrobky: podobně lze označit i jídlo. Pokud kupujete například fair trade čokoládu, víte, že na kakaových plantážích nepracovaly děti v nelidských podmínkách.

Bio, raw nebo organické produkty jsou navíc prospěšné tělu toho, koho jimi obdarujete. Vzhledem k výjimečné chuti takových surovin je to výrazně lepší investice než běžný dárkový koš naplněný po okraj éčky. Při jejich koupi navíc víte, že podporujete českou výrobu místo zahraničních řetězců.

K vínu dokupte sušené ovoce a ořechy

Dárek obchodním partnerům k Vánocům? Dárkový koš je dostatečně zajímavý a ve své zdravé variantě neotřelý. Do byznysu se hodí, protože se nemusíte tolik strefovat do osobních preferencí obdarovaného, které neznáte. Lahev dobrého vína a pár organických drobností k tomu ocení každý. Do balíčku můžete dokoupit i různé druhy ořechů a sušené ovoce, které zejména k zimnímu období kolem Vánoc zkrátka patří a na stole by být mělo. Dokoupit můžete i jiné jednotlivé zboží, které v balíčku není, ale vy byste ho tam ocenili.

Mějte na mysli zdraví vašich přátel, rodiny i obchodních partnerů, a zvolte zdravý dárkový koš – dar vhodný nejen pro ty, kterým už na kvalitě produktů záleží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup