Fotodárky aneb dárky vyvolávající emoce

Přemýšlíte o dárku pro někoho ze svých blízkých a rádi byste vymysleli něco opravdu velkolepého, z čeho bude mít dotyčný radost? Na věku ani pohlaví nezáleží. Všem můžete darovat nějaký předmět s vybranou fotografií, nebo dokonce sbírku vzpomínek v podobě fotoknihy.

Vybírat dárky pro děti je jednoduché. Jenže čím je člověk starší, tím je těžší ho potěšit. Co potřebuje a po čem touží, si může pořídit sám. Vaší šancí tedy zůstává trefit se do něčeho, co by si sám nepořídil, nebo vybrat nějakou maličkost, k níž bude mít vztah. Nadšení vyvolá třeba tričko s motivem milovaného seriálu či kniha od oblíbeného autora. Za dobrý dárek nemusíte utratit majlant. A přesně na tom jsou postavené fotodárky.

Spousta radosti za přijatelnou cenu

Fotodárky nejsou drahá záležitost, cena se většinou pohybuje v řádu stovek korun. Jedná se vlastně o drobnosti – hrnečky, tašky, puzzle, polštářky, pouzdra na telefon, plyšáky apod. Všechny tyto předměty jsou ale něčím vylepšené. Mají na sobě motiv vybrané fotografie, a tím jejich hodnota rapidně stoupá.

Jaká fotka se na fotodárek hodí?

Úplně jakákoliv. Záleží, co má obdarovaný rád. Moc hezké jsou dárky, na nichž zvěčníte nějakou společnou vzpomínku, třeba fotku z párty nebo dovolené. Určitě vybírejte snímky z veselých okamžiků. Hezky však vypadají také fotografie domácích mazlíčků, dětí, povedených západů slunce či čehokoliv jiného. Omezení neexistují, všechno záleží pouze na vás a vaší kreativitě. Částečně záleží také na předmětu. Například bláznivou fotku z párty se hodí dát na kryt telefonu, ale vytisknout ji velkoplošně jako obraz či plakát není úplně časté. Na obraz se hodí umělecké či černobílé stylizované snímky. Finální výběr je však jenom na vás. Jestli vám připadá, že by se obdarovanému v kanceláři nad stůl hodil obraz s vaší bláznivou fotkou z poslední lyžovačky, proč ne? Tenhle dárek přece vymýšlíte vy! Mrkněte na www.empikfoto.cz a nechte se inspirovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup