Jak na správné vybavení skladu?

Máte internetový obchod? Nebo firmu, která se zaměřuje na import a export, či jenom distribuci určitého zboží? Ve všech případech se samozřejmě neobejdete bez skladu. A co by měl obsahovat a jaké základní vybavení vybrat? V tom vám poradíme. To hlavní, bez čeho se zaručeně neobejdete, to jsou pevné regály do skladu. Ty vám pomohou zboží skladovat nejenom bezpečně, ale také vám umožní snadnou orientaci, nehledě na jistoty spojené se stoprocentním využitím celého daného prostoru. I díky tomu vám mnohdy postačí menší skladovací prostor, což znamená také úsporu nákladů.

Pracujete s paletami?

Jednoduché a menší regály se hodí hlavně tam, kde je zboží menší a zvládne ho unést každý zaměstnanec. Pokud máte nebo zřizujete sklad větší, kde bude distribuce probíhat hlavně prostřednictvím palet, je třeba opatřit si i ojeté vozíky JungSTARs. Právě ty vám nabídnou jistotu nejenom bezproblémové manipulace se zbožím, ale i jistotu snadného ovládání. Díky tomu s nimi nejenom jednoduše přivezete i odvezete jakékoliv zboží, ale máte možnost ho během pár okamžiků uložit i na své místo. Třeba i několik metrů nad zemí. Navíc sami nadchnou hned několika přednostmi, jako je:

  • Nízká pořizovací cena
  • Vysoká kvalita
  • Důkladná prohlídka před samotným prodejem

Investovat do ochrany zaměstnanců se vyplatí

A to hned ze dvou důvodů. Tím prvním je samozřejmě to, že eliminujete případné úrazy, které se jim na pracovišti mohou stát. Druhým důvodem je i to, že se vyhnete případným pokutám od inspekce. Proto by měly být ochranné pracovní pomůcky pro zaměstnance naprostým základem, stejně jako související školení o bezpečnosti práce. Výběr těch správných pomůcek souvisí nejenom s činností vašich lidí, ale samozřejmě i s konkrétními předpisy. Ve většině skladů je to hlavně kvalitní obuv, oblečení, popřípadě také rukavice, nebo ochrana hlavy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup