Metalické a barevné obálky pobaví a potěší

Svatební oznámení, gratulace k narození miminka i k výročí, blahopřejný dopis, výroční zpráva, to vše se posílá poštou anebo předává osobně. Důstojným a slušivým oblečkem každého takové oznámení je obálka v barvě odpovídající obsahu zprávy. Rodičům, kterým se narodila holčička, nedáme obálku s modrým zbarvením, parte nezasuneme do žluté obálky, čerstvému maturantovi nevěnujeme peněžitý obnos v průhledné obálce.

Pro každou příležitost se hodí jiná barva

Každá příležitost si zaslouží obálku s odpovídajícím zbarvením. A tak papírenští výrobci a designéři popustili uzdu své fantazii a pustili se do návrhů obálek s motýlky a růžemi. Což jsou výrobky s vytlačenou růží či motýlkem, který z obálky nedělá pouhý kus papíru, ale malé umělecké dílko. Znáte bublinkové obálky, jež dobře slouží pro zasílání drobných křehkých věcí, kompaktních disků a knížek? Můžete pro pobavení i radost příjemce použít barevné obálky s bublinkami.

Existují i lesklé a stříbrné obálky

Na výběr máte pestrý vzorník barev: červenou, černou, stříbrnou, matnou stříbrnou, světle modrou, šeříkovou, lesklou modrou, multibarevnou lesklou a vysocelesklou růžovou. Posíláte-li dětem na tábor malý balíček, který se vejde právě do uvedených typů obálek, věřte, že mezi ostatními dětmi s takovou barevnou obálkou zaboduje. A z balíčku bude mít dvojnásobnou radost.

Neonové přebaly a obálky se šňůrkou

Barevná obálka může mít ovšem i strukturu. Její povrch není hladký, nýbrž na omak zajímavě strukturovaný. Další obálka z papíru je zase metalická a neonová. Existují rovněž oblíbené obálky se šňůrkou i dvoubarevné obálky. Celookénkové obálky či obálky s malým okénkem se zhotovují také v rozmanité barevné škále. Pestrá paleta barev se nevyhnula ani miniobálkám a přebalům na CD a DVD.

Významné slevy pro velkoodběratele

Výběr obálek na stránkách barevne-obalky.cz je nekonečný. Objednávky produktů se přijímají od jednotlivců, kteří si mohou koupit jeden kus, ale i od prodejců papírenského zboží, pro něž jsou připraveny zajímavé slevové akce. Čím více kusů si objednáte, tím méně zaplatíte.