Neodkládejte vazbu diplomky nebo brožury na poslední chvíli

Tlačí vás čas a vy víte že deadline pro odevzdání diplomky nebo sepsané knihy šéfredaktorovi se kvapem blíží. Uzávěrka klepe na dveře a vy ještě tvoříte poslední korektury. Máte hotovo? Jenže kde vám narychlo svážou vaši práci v krátkém termínu, za rozumné peníze a ještě v odpovídající kvalitě, za niž se nebudete stydět?

Tisk, vazba a grafické návrhy pohodlně v jednom studiu

Tiskárna České Budějovice je připravena pomoci i opozdilcům. Díky dobře vybavenému studiu s nejmodernějšími přístroji a personálu, který umí pracovat v zrychleném módu a vysokém nasazení, máte šanci uspět s vazbou své diplomové práce. Samozřejmě, kdo na tisk nespěchá, bude obsloužen také co nejrychleji. Pokud zájemci o tisk vizitek, letáků nebo propagačních brožur nemají úplnou představu o finální podobě tiskovin, nemusejí si zoufat. Tisk České Budějovice není jedinou činností, na niž se pracovníci soustředí. Profesionální grafici se dokážou zhostit každého úkolu a zhotoví návrhy, jež se zákazníkem nejprve zkonzultují a následně je zrealizují.

Vizitky, novoročenky, plakáty a kalendáře

Kromě tištění brožur, katalogů a vazeb knih či diplomových prací se tiskárna České Budějovice soustředí i na tisk svatebních oznámení, vizitek, novoročenek a jídelních lístků. Díky velkoformátovému tisku lze vyrobit i plakáty, kalendáře a poutače. Ceník tisku a použitého papíru zájemci naleznou na webu printoo.cz. Zde se snadno zorientují i ve vysvětlivkách upřesňujících typologii tisku, použité technologie a stroje, stejně jako materiály, na nichž bude výsledné dílo vytištěno. A tak si zájemci o tisk mohou vybrat bezdřevý ofsetový papír, matnou křídu, plnobarevný oboustranný nebo jednostranný tisk, případně jednostrannou či dvoustrannou laminaci. Nebojte se experimentů a vyberte si atypický tisk, v tiskárně Printoo si se zadáním poradí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup