Pořiďte si levně paletový vozík a další manipulační techniku

Potřebujete nutně paletový či vysokozdvižný vozík a nechcete za něj příliš utrácet? Pořiďte si manipulační techniku z bazaru a rozhodně ušetříte. Zbylé peníze pak můžete investovat do vaší firmy. Ať už se rozhodnete pro zánovní, či novou variantu vozíku, stane se vaším užitečným pomocníkem. Zvláště pokud podnikáte v oblasti logistiky, tak vozíky využijete při nakládání a vykládce materiálu, uložení materiálu do regálů a k další různé manipulaci. Spolehnout se můžete na špičkovou techniku firmy Semat HB, která poskytuje i její servis.

Nové manipulační stroje jsou pro vaši firmu skvělou investicí

Paletové vozíky nacházejí své uplatnění také v chemických, farmaceutických a potravinářských provozech, kde je ale praktičtější paletový vozík z nerezu. V logistickém odvětví můžete využít techniku ve standardním základním provedení bez dalšího vybavení. Pokud to pro vás není dostačující, k funkci zdvihu a spuštění vidlic lze přidat rychlozdvih či zabudovanou váhu. Zamyslete se také nad vaším pracovním prostorem, v nabídce jsou speciálně snížené vozíky, nebo naopak nůžkové paletové vozíky, které mají vyšší zdvih až do 800 mm. Další kapitolou jsou moderní elektrické modely vozíků. Na stránkách semathb.cz uvidíte také vysokozdvižné vozíky značek Nissan a HC.

Bazarová nabídka manipulační techniky

V případě, že s podnikáním začínáte nebo chcete investovat spíše do jiných oblastí, zajímavou volbou pro vás může být bazarová manipulační technika. Navštivte nabídku bazaru na stránkách firmy SEMAT HB, kde jsou nabízené vozíky mnohem levnější, přesto však plně funkční. Navíc ještě před samotným prodejem servisní technik vozík znovu zkontroluje a ověří, že vše funguje tak jak má. Hledáte-li paletový vozík bazar, nabízí se vám technika o nosnosti 1000 až 4500 kg s různou výškou zdvihu. Pohon si lze zvolit dieselový, elektrický nebo na plyn. Samozřejmostí je také zajištění kvalitních a rychlých servisních služeb, kdykoliv budete potřebovat.