Propagujte svou firmu pomocí USB reklamních flash disků

Prosadit se v současné konkurenci není jednoduché. Reklama na nás útočí ze všech stran a dosáhnout toho, aby si lidé vaši značku zapamatovali, není jednoduché. Měli byste se proto snažit, aby lidé měli vaše logo před očima co nejčastěji. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, jsou praktické reklamní předměty, které budou lidé často používat, navzájem si je půjčovat a tím rozšiřovat povědomí o vaší značce. Ideálním reklamním předmětem pro podobné příležitosti je reklamní USB flash disk opatřený vaším logem nebo i ve tvaru, který připomíná vaši firmu.

USB reklamní flash disk jako nástroj propagace

Na rozdíl od jiných reklamních předmětů má flash disk reklamní potenciál mnohem vyšší. Lidé jej totiž budou velmi často používat, budou si jej půjčovat a pokaždé budou mít před očima logo vaší společnosti nebo váš reklamní text. U nás v BlueArrow.cz se specializujeme na výrobu zakázkových USB flash disků, které zvýší povědomí o vaší značce tak jako nic jiného.

Vyberte si z 1600 typů USB flash disků

V nabídce BlueArrow.cz najdete 1600 typů flash disků všech možných tvarů, materiálů i barev. Máme na skladě prakticky jakékoli typy flash disků, které se někde na světě vyrábějí. Každý z nich může nést vaše logo a propagovat vaši firmu.

USB flash disky podle vašeho návrhu

Dokážeme také vyrobit flash disky v jakémkoli tvaru podle vašeho návrhu, stačí, když nám doručíte vaši představu ve formě nákresu či fotografie. Naši odborníci vytvoří 3D model z PVC či silikonu, osazený kvalitními paměťovými čipy Toshiba nebo Samsung. Získáte tak zcela unikátní reklamní předměty, které nikdo jiný nemá.

Rychlé dodání a záruka vrácení peněz

Vaši objednávku vyřídíme rychle. Originální reklamní flash disky můžete mít už 7 až 10 pracovních dní od objednání. V případě zájmu můžete k flash diskům obdržet i luxusní krabičky, které z nich udělají krásný vánoční dárek pro vaše obchodní partnery či zákazníky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup