Cincink: Portál, který vám pomůže vyřešit bydlení od A do Z

Pokud se pouštíte do prodeje či koupi nemovitosti, připravte se na poměrně dlouhý proces, během něhož narazíte i na různé překážky. S eliminací těchto překážek má pomoci startup Cincink, za kterým stojí Komerční banka. S unikátním nápadem vytvořit férový realitní portál s nabídkou komplexních služeb přišla Kateřina Stehlíková, která v bankovním sektoru působí už na šestnáct let. Co to tedy Cincink je? A co všechno nabízí?

Bezplatný realitní portál Cincink je vhodný jak pro prodejce, tak i kupující. Dokonce jsou dveře otevřené i pro realitní kanceláře, které mohou na daný web vkládat inzerce zcela zdarma.

Prodejte nemovitost co nejvýhodněji

Cincink nabízí pestrou škálu služeb. Předpokládá se, že velice využívané budou právní služby, a to jak ze strany kupujících, tak i prodávajících. Renomovaní právníci se totiž postarají o to, aby veškeré dokumenty byly v souladu se zákonem.

Jestliže plánujete prodat svou nemovitost, potom budete potřebovat třeba i odhad ceny nemovitosti. Získáte tak totiž reálnou představu o tom, za kolik můžete svůj rodinný dům i byt ve skutečnosti prodat. Velkou výhodou je, že k sobě nemusíte zvát odhadce, ale on provede analýzu ceny na základě zaslaných elektronických dokumentů (fotografií).

Přilákat potenciální zájemce je opravdu těžké, a proto vsaďte na první dojem. Pokud má inzerát opravdu zaujmout, měl by být doplněn profesionálními fotografiemi a kvalitním obchodním textem, po jehož přečtení si uživatel řekne: „Ano, tento dům chci alespoň vidět.“

Dále si můžete skrze Cincink objednat vytvoření 3D plánku, aby si zájemci udělali představu o uspořádání nemovitosti. Od věci také není vizualizace interiéru, abyste kupujícím ukázali, jak útulný může být jejich nový domov.

I kupující potřebují často pomoci

Nyní se přesouváme na druhou stranu obchodní transakce, tedy na stranu kupujícího. Chcete investovat do nového obydlí? Spousta kupujících ani netuší, že existuje něco jako technická inspekce nemovitosti, která má prověřit stav daného objektu. Dále se dá skrze Cincink objednat úschova peněz, kterou zajistí samotná Komerční banka. Můžete si tak být jisti, že vaše peníze jsou v naprostém bezpečí.

Cincink vám zajistí i financování, tedy hypotéku, a to přímo u Komerční banky. Na webové stránce máte k dispozici hypoteční kalkulačku, se kterou si uděláte představu o tom, jak vysokou budete mít měsíční splátku. Stačí zadat cenu nemovitosti, vlastní zdroje, dobu splácení a dobu fixace, ještě také věk.

Chcete tedy využít kvalitních realitních služeb? Obraťte se na Cincink a brzy budete cinkat klíčky od nového domu i vy. S celým realitním procesem vám pomůže tým špičkových profesionálů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup