Vizitky vám vytisknou a přivezou až domů

Žijeme v době internetu, kdy je důležité být vidět především online, a to jak v osobní, tak profesní sféře. Například z LinkedInu se stala síť, kde se běžně hledají zaměstnanci a obchodní partneři. Jenže některé věci do online světa prostě převést nelze. Taková obyčejná papírová vizitka je stále nenahraditelná.

Proč mít svou vizitku?

Protože to působí profesionálně. Když se setkáte s novým zákazníkem nebo partnerem, můžete mu hned dát kartičku s kontaktem. Diktovat telefonní číslo nebo webovou adresu, na které informace o vás najdou, je nepraktické. Kromě toho na vás bude mít jasnou vzpomínku. A třeba si vizitku odloží někam, kde si jí všimnou další lidé a získáte novou klientelu.

Jak by měla správná vizitka vypadat?

V ideálním případě by měla zaujmout na první pohled. Zapomeňte na nudné, graficky přeplácané či barevně nesladěné kartičky. Vhodné je použít firemní barvy a logo, držet se decentních fontů a jednoduché elegance. Samozřejmě hodně záleží na tom, co děláte. Například grafik by určitě měl překvapit něčím naprosto originálním. Ne každý má ovšem talent na design. Lepší než vlastnoručně zhotovený grafický odpad je v takovém případě kvalitní práce odborníka.

Komu tuto záležitost svěřit?

Nemusíte hledat žádného drahého designéra. Zamiřte na Printuj.cz, vyberte si pěkný vzor navržený grafikem, dodejte vlastní texty a nechte vše vytisknout na zvolený papír. Máte na výběr z obrovského množství vzorů (případně lze nahrát vlastní) i typů papíru. Někomu se víc zalíbí lesklý, jinému matný, další touží po zaoblených rozích nebo laminaci. Tohle všechno si naklikáte a odešlete objednávku. Firma je schopná zajistit tisk vizitek a dopravu až k vám po celé ČR do 24 hodin.

Na Printuj.cz je možné nechat si vytisknout také hlavičkové papíry ve stejném designu jako vizitky. Malé kartičky s kontaktem jsou totiž jen jednou částí firemní identity, neměli byste zapomínat ani na ty ostatní. Je potřeba být vidět online, nicméně ne se všemi zákazníky komunikujete přes počítač.