Snadný úklid i těch nejhorších nečistot obstará průmyslový vysavač

Zatímco doma vysáváme běžným vysavačem, který je zpravidla zejména pokud možno skladný a snadno se přenáší třeba do schodů, tak jsou situace, kdy nám takový vysavač stačit nemusí. Nejde přitom jen o jeho výkon, který mají klasické domácí vysavače dostatečný, ale jde také o objem nádoby na nečistoty a schopnost se vypořádat s opravdu silným znečištěním. K takovému účelu jsou na trhu určeny průmyslové a dílenské vysavače. Pojďme se podívat, co vám takový vysavač může dnes nabídnout.

Vysoká zátěž a výkonnost

Podstatou takového vysavače je skutečnost, že je určen k vysoké zátěži. Můžete tak s ním udržovat velké prostory, jako jsou třeba školy, nebo jiné veřejné prostory jako kanceláře či různé haly. Jsou to ale samozřejmě také dílny nebo garáže. Právě moderní dílenské vysavače ocení zejména kutilové, kteří se často potřebují vypořádat s velkým množstvím nečistot, které vznikají při práci. Při výběru vysavače se nejprve rozhodněte, zda požadujete:

  • Pouze suché vysávání
  • Mokré vysávání

V dílně nebo v garáži zpravidla postačí vysávání na sucho. Jiné je to ve velký veřejných prostorách, kde se nacházejí koberce. Zde je samozřejmě potřeba odolné nečistoty mnohdy dostat z koberce na mokro. Protože průmyslový vysavač je zpravidla větší stroj, aby toho hodně pojmul a nemuseli jste neustále běhat s pytlíkem, tak bývají opatřeny velkými kolečky. Ty zajistí, že je s nimi opravdu jednoduchá manipulace a nebude to dělat problémy ani ženám.

Pro všechny druhy průmyslového nasazení

Pokud je naším primárním cílem uklízet zejména doma po práci, je potřeba, aby vysavač zvládl takové nečistoty, jako je třeba prach a piliny. K tomu jsou vhodné průmyslové vysavače, které si můžete vybírat z různých objemech. Pro malou garáž vám určitě postačí něco menšího, co se promítne také do lepší ceny. Naopak pokud třeba potřebujete uklízet velké průmyslové provozy, je nutné zakoupit vysavač většího objemu. V současnosti je však výběr na trhu široký a každý nalezne přesně to, co vyhovuje jeho potřebám.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup