Jak regenerovat vlasy po pobytu u moře?

Sluneční paprsky, moře, suchý vzduch, časté namáčení, to vše na vaše vlasy během léta a letních měsíců negativně působí. Po létě se tak může stát, že budou vaše vlasy vysušené, nebudou se přirozeně lesknout a nebudou vypadat hezky. Je na vás, abyste to vzaly do svých rukou a vlasy přivedli zpět k poslušnosti, poddajnosti a hlavně k původní kráse.

Začněte už během léta

Všichni víme, že v létě vlasy dostávají zabrat, proto je dobré, když o ně pečujete již během této doby. V létě využívejte přípravky, které hydratují a mají v sobě UV ochranu. Díky tomu se vlasy nebudou vysušovat. Jste-li u moře, poté si na vlasy aplikujte sluneční kúru, ta je neoplachující a na vlasech vytvoří něco jako film, který vlasy chrání před sluncem i solí. Není od věci na slunci používat ochranné prostředky jako slunečník či slamák.

Jak regenerovat vlasy po pobytu u moře?

První pomoc

Jako první pomoc můžete vyzkoušet nejrůznější vlasové masky, které vlasům dodají potřebné vitamíny, hebkost a hydrataci. Skvělým pomocníkem je olivový olej. Vyzkoušejte na konečky či po celé délce vlasů. Blondýnkám zase pomůže odvar z heřmánku, který je známým pomocníkem. Brunetky zase mohou vyzkoušet odvar z vlašských ořechů, který dodává vlasům sytější barvu. Máte-li vlasy málo hydratované, můžete sáhnout po produktech pro větší objem či po vlasových přípravcích s obsahem medu. Doporučujeme přírodní přípravky. Nevysušují vlasovou pokožku, zachovají ve vlasech hydrataci.

Jak regenerovat vlasy po pobytu u moře?

Jogurtovo – medová maska

Jogurt ani med nejsou tekuté, účinné látky z nich se vám tak podaří vmasírovat do vlasové pokožky i do vlasu samotných. Využijte jen bílý jogurt, nejlépe kozí nebo ovčí a pravý med, ne cukrové náhrady.

Vaječná maska na vlasy

Jedno vejce smíchejte s olivovým olejem. Nejlépe uděláte, když využijete z vejce jen žloutek, ten má nejvíc živin a navíc se bílek hůř dostává z vlasů. Olej a žloutek smíchejte a naneste na vlasy. Máte-li vlasy suché a poškozené, tato maska jim dodá lesk, živiny a potřebnou péči.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup