Masturbujte! Prospějete svému zdraví!

Masturbace, tedy sebeuspokojování je veskrze příjemná záležitost. A zdravá. Dělá nám zkrátka po všech stránkách dobře. Prospívá našemu tělu i duši. Srdci, cévám, kůži i našemu psyché. Čím více se jí tedy budeme oddávat, tím více budeme svému zdraví prospívat. Takže hurá do toho!

V určitém období života masturbuje asi 90 procent mužů a 65 procent žen. Ještě poměrně nedávno přitom panovalo přesvědčení o tom, že masturbace způsobuje fyzické i psychické poškození.

Masturbace patří pod peřinu

Tento omyl vznikl tak, že lidé trpící schizofrenií, demencí či jinými formami mozkového poškození často masturbovali na veřejnosti. Tam samozřejmě masturbace s výjimkou erotických show nepatří. Své místo má pod sprchou a pod peřinou. Tam se pak ale dějí věci, respektive se mohou dít. Už dávno přitom nezaměstnáváme pouze své ruce, ale také sofistikované erotické hračky, kterým se souhrnně říká masturbátory.

Perfektní prožitek při masturbaci

Výrobci masturbátor popisují jako nástroj pro perfektní prožitek při masturbaci. Tomu se přitom mohou oddávat dámy i pánové. Zatímco dámám zprostředkovávají intenzívní prožitky vibrátory (klasické, vroubkované, párové, pro dvojitou stimulaci, stimulaci G bodu), vibrační vajíčka a Venušiny kuličky.

Honítko, nebo masturbační vajíčko? Obojí!

Pánům zase slouží podobně sofistikovaná honítka, ať již se jedná o malá masturbační vajíčka či větší masturbátory, které plně nahradí klasický vaginální sex stejně jako hluboké kouření. Bolí partnerku často hlava? Nevadí, zastoupí ji honítko. Na pohled jej navíc nerozeznáte od deodorantu, a jako takový se může skvěle vyjímat přímo na vašem nočním stolku.

Dbejte na hygienu

Erotické pomůcky pořizujte výhradně od renomovaných dodavatelů, ať již v kamenných obchodech či na zavedených internetových sexhopech, v nichž máte zárukou, že si pořizujete bezpečný a zdravotně nezávadný výrobek. Erotické hračky nepůjčujte nezasvěceným osobám a samozřejmě dbejte na jejich hygienu. Pak vám budou dlouho a dobře sloužit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup