Relaxace v koupelně s masážním panelem

Nechcete si do sprchového koutu pořizovat klasickou sprchovou baterii s hadicí a růžicí, nebo obyčejný sprchový set? V tom případě vás určitě zaujme masážní sprchový panel, který se zároveň stane elegantním prvkem ve vaší koupelně. Panel vám nabídne výběr sprchování buď pomocí ruční sprchy, nebo hlavové sprchy v podobě tropického deště a bočních spršek.

Instalace

Instalace masážních panelů může být buď nástěnná, nebo rohová.

Barva

Pokud uvažujete nad barvou, tak je dostupná například varianta bílá, černá mat, nerez, Aluminium, Wenge, Kokos. 

Materiál

Masážní panely mohou být vyrobeny z různých materiálů, jako je hliník, kompozit, nerez, plast a sklo. Je tedy pouze čistě na vás, jakou variantu si zvolíte.

Druh ovládání

Jednotlivé funkce a ovládání ruční a hlavové sprchy můžete ovládat pomocí kohoutku, páky nebo termostatu. 

Stavební připravenost

Masážní panely se instalují do kompletně vybavené koupelny. V praxi to znamená, že musí být dokončeny všechny instalace přívodu vody, obložení stěn, nainstalovaný sprchový kout. U vývodů teplé a studené vody je dobré mít nainstalovány ventily pro uzavření vody. Před samotným připojením masážního panelu je důležité opatřit vývody vody jemnými sítky, které zabrání průniku nečistot. Pokud by se dostaly nečistoty do baterie, mohly by poškodit celý systém panelu.

Péče o masážní panel

K čištění panelu používejte zásadně přípravky určeny k čištění koupelnového vybavení. V žádném případě nepoužívejte přípravky, které obsahují abrazivní částice. Tyto částice by mohly výrobek nenávratně poškodit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup