Prodejte svoji nemovitost rychle a za dobrou cenu

Víte, kolik si říct za svůj byt? Neoplatí se cenu přestřelit, protože se váš prodej bytu či domu může zastavit na mrtvém bodě. Ale říct si o méně než můžete dostat? To rovněž nechceme. Jak na to?

V první řadě bychom měli do procesu prodeje nemovitosti vstupovat připraveni. Prodej bytu i domu je zapotřebí dobře nachystat z několika stránek. Je dobré vědět, jaká je jeho reálná cena podle jeho stavu i lokality, ve které se nachází. Jak to ale zjistit? Podobné nabídky na realitních portálech nám nemusí poradit dobře. To proto, že i inzerující mohli svoje nabídky podcenit, nebo naopak přecenit. Ideální je nechat si udělat jednoduchý odhad nemovitosti, který nám pomůže stanovat tzv. cenu obvyklou v dané lokalitě. Kde ale najít odhadce? Pomůže vám v tom férový realitní portál CINCINK.

Co je CINCINK?

Vedle celé řady realitních portálů, které nabízí pouze inzerci nemovitostí, vyrostl nyní portál, který chce nabídnout více. Dal si za úkol provést nás jako prodávající, ale i kupující celým procesem tak, abychom to zvládli rychle, bez chyb a třeba i svépomocí bez realitky.

CINCINK nabízí řadu kvalitně zpracovaných informací souvisejících s prodejem nemovitosti. Víte třeba, jestli se zrovna vás týká daň z prodeje nemovitosti? K tomu nám zprostředkuje služby odborníků, kteří se nám pro prodej nemovitosti budou hodit. Třeba i již zmíněného odhadce ceny nemovitosti. A samozřejmě zde můžeme náš byt i nabídnout a zadat si inzerát zdarma.

Portál má za sebou silného partnera – Komerční banku. Nejde tedy o žádný amatérský start-up. Služba vznikla přímo pod KB z iniciativy jejich zaměstnanců, kteří při práci s klienty banky dnes a denně zjišťovali, s jakými problémy se klienti banky při prodeji či nákupu nemovitosti potýkají. A tak vznikl férový realitní portál, který chce pomoci a třeba i umožnit snadnější přístup k hypotéce, pokud jste se rozhodli nemovitost naopak koupit.

Top služby, když prodáváte nemovitost

Odhad ceny nemovitosti

Tuto službu jsme již zmínili na začátku. Pomůže vám prodat za co nejvýhodnější cenu a rovněž rychle, protože stanovíte reálnou cenu.

Dokonalá prezentace prodávané nemovitosti

Dobře zpracovaná nabídka i v pouhém inzerátu prodává sama. Troufnete si na správnou textaci inzerátu, na profi fotografie prodávané nemovitosti, na vizualizaci interiéru či na 3D plánek? Museli byste vládnout mnoha řemeslům, abyste to zvládli. Na CINCINK vám pro každou z těchto služeb doporučí specialistu.

Technická specifikace

Divíte si, k čemu vám je, když si ji nechává dělat vždy spíše kupující strana? Představte si, že budete mít 20 zájemců a každý k vám bude chtít poslat svého technika, aby pro něj zpracoval tuto zprávu. Nechte si ji udělat sami a zájemcům ji zdarma nabídnete. Bude to od vás vstřícný krok. Navíc později nebude moci kupující uplatňovat žádost o dodatečnou slevu z ceny kvůli skrytým vadám na nemovitosti. Pozor! Nový občanský zákoník mu to jinak umožňuje.

Úschova peněz

Kupující vám pravděpodobně nebude chtít zaplatit za nemovitost dříve, než nedojde k fyzickému přepisu majitele na katastru. Pokud financuje koupi z hypotečního úvěru, je to zcela běžná praxe. Pro tento případ se proto využívá tzv. bankovní úschova peněz. Peníze jsou zde uloženy v depozitu, vy s jistotou víte že je kupující má k dispozici. Banka je pak z úschovy uvolní poté, co dojde k zápisu do katastru.

Právní služby

To nejdůležitější nakonec – právní služby. Máte právníka, který vám pomůže s přípravou smlouvy i projít celým procesem prodeje nemovitosti bez různých chyb? Pokud ne, služby právníka si máte možnost objednat na CINCINK.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup