Nejlepší užitkový vůz pro firmu? Volkswagen!

Asi se teď ptáte proč. Odpověď je prostá. Celosvětově proslulá automobilka má dlouholetou historii ve výrobě osobních a užitkových vozů. Volkswagen Transporter se známou přezdívkou Bulli slaví již 67 let a od roku 2015 je na trhu k dostání jeho šestá generace. Své klienty si Volkswagen získal tradicí, spolehlivostí, precizností, rozmanitostí a flexibilitou. Výkonné motory a pokročilé technologické vybavení vozů dnes nejen usnadní vaše cestování, ale dopřejí vám i skvělý a bezpečný zážitek z jízdy.

VW – vaše jistota na cestách

V pracovním nasazení každý z nás pospíchá a myslí na tisíc věcí najednou. Tato roztříštěnost se nevyplácí obzvlášť za volantem. A právě v těchto chvílích vás podrží jeden z užitkových vozů VW. Moderní technologie dokáží odhadnou nastávající změnu v dopravní situaci, a snížit tak riziko nehody. Nejen ve spěchu oceníte parkovací program nebo podpořené rozjíždění do kopce. Všechny vozy disponují navigací, handsfree a multimediálním systémem. Volkswagen Caddy poskytuje potřebný úložný prostor a jeho kabina je schopná naplno zastoupit vaši kancelář. Služba Car-Net vám zpřístupní mobilní služby online. Ve vozech VW už nezmeškáte žádnou objednávku a budete svým zákazníkům vždy nablízku.

Co je DasWelt Auto?

Přemýšlíte o vozovém parku? Hledáte pro svou rodinu spolehlivý vůz? Nebo chcete procestovat svět ve Volkswagen California? Všechny přání a sny vyžadují dostatek finančních prostředků. Koupením ojetého vozu ušetříte nějakou tu korunu, kterou můžete investovat do realizace snů. A aby váš nákup ojetiny byl bez rizika, Volkswagen přichází s řešením. DasWelt Auto je koncernový program, jenž vám dá jistotu, že kupujete prověřený a kvalitní vůz. Všechny nabízené vozy jsou prvně registrovány v ČR. Historie vozu je tak evidována v leasingových, bankovních i policejních databázích. K dispozici a nahlédnutí je úplný technický zápis automobilu.