Dovolenou s dětmi si v ČR užijete více než u moře

V prvních letech po narození miminka se lidé dovolené často úplně vzdávají. Starost o dítě je důležitější a na nějaké zdlouhavé cestování a pobyt mimo domov není ani pomyšlení. I dlouhé roky poté je ovšem potřeba své dovolenkové plány přizpůsobovat těm nejmenším. Spousta rodin si oblíbila dovolené v ČR.

Dovolená s dětmi v Česku nemusí být nuda. Hodně záleží na tom, kam se vydáte, proto je potřeba si prvně získat informace, jaké jsou možnosti zábavy.

Děti je potřeba unavit, ale nesmíte to přehnat

Aktivity je nezbytné volit podle věku dětí. Ty starší už s vámi klidně mohou absolvovat horskou túru v Krkonoších, s mladšími vybírejte méně náročnou zábavu. Vydejte se třeba nějakého velkého města, kde jsou aquaparky, zábavní parky, lanová centra, zoologické zahrady apod. Pokud vás zajímá spíš dovolená v Česku a domácí přírodě, najděte si ubytování v nějaké menší vesničce. Odsud se dá dojíždět do okolních měst.

Zkuste největší přírodní zábavní park v ČR

Ruch velkoměst není nic pro vás? Pak by se vám určitě líbilo ve Zvoli nad Pernštejnem na Vysočině. Právě zde se nachází Šikland, největší přírodní zábavní park u nás. Ubytovat se můžete přímo v areálu a buďte si jistí, že vás zde rozhodně nečeká nudná dovolená s dětmi. Každý den tady probíhají nejrůznější akce od divadel přes taneční vystoupení až po ohňové show. Děti budou nadšené z lukostřelby, rýžování zlata, skákacích hradů, zrcadlového labyrintu, trampolín, Safari vláčku a dalších aktivit. Vy si mezitím můžete posedět ve stylových kavárnách či barech. Horké dny zpříjemní aquapark s divokou řekou, milovníky motosportu potěší ofrroad areál. A rozhodně nesmíte vynechat strašidelný zámek Draxmoor.

Zažijte od každého trochu

Velkou výhodou je, že rodinná dovolená v ČR může uspokojit všechny členy. Jeden den pojmete sportovně, další kulturně, třetí navštívíte zoologickou zahradu, čtvrtý se vydáte do aquaparku. Vždyť Česká republika vám dává tolik možností.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup