Letenky doslova za babku

Zapomeňte na autobus i vlak, nebo na cestu vlastním autem. Pokud plánujete dovolenou, nebo cestu za poznáním, je velkým hitem využít leteckou dopravu. Nejenom pro její hlavní přednosti, mezi které můžeme zařadit:

  • Rychlost
  • Pohodlnost
  • Bezpečnost

Opomíjet nelze ani fakt, že tato forma dopravy se stává cenově stále více dostupná. Dokonce v mnoha případech levnější, než výše zmíněné možnosti. A jak získat ty nejlevnější letenky? Poradíme vám.

Vyhledávejte na těch správných místech

Chcete mít letenky doslova za babku? Potom je vyhledávejte na těch správných místech. Žijeme v době internetu a ten k tomu také využijete. Konkrétně potom web www.letenkyzababku.eu, který skutečně nabídne to, co o něm říká jeho název. Je perfektním výchozím bodem pro každého, kdo chce najít letenky za ty nejlepší možné ceny. Stačí zadat parametry svého letu a již můžete vidět, kolik vás bude stát. A věřte tomu, že ceny skutečně překvapí tím, nakolik jsou nízké. Samozřejmostí je, že vyhledání konkrétních letů podle vašich parametrů je bleskové. Stačí pár vteřin a již vidíte, jak výhodně může vaše cesta za poznáním nebo odpočinkem vyjít.

Porovnejte si různé letecké společnosti

Je to stejné, jako všude jinde. Nic se neprodává za stejnou cenu a porovnáním cen lze zajímavě ušetřit. A letenky nejsou ničím jiným. Mnoho tras obsluhuje několik leteckých společností. Vy si tak můžete vybrat tu, která je nejlevnější – která létá doslova za babku. Příkladem jsou Srí lanka letenky. Pokud vás láká navštívit toto exotické místo, kde si můžete během zimy užívat příjemného tepla, je dobré vědět, že ceny u některých společností jsou skutečně vysoké. Zároveň je ale dobré vědět, že s jinými můžete získat zpáteční letenku za cenu okolo 12 000 Kč. Porovnat si jednotlivé možnosti se skutečně vyplatí.

Kombinujte a ušetřete

Skutečně je to tak. A to, i když budete ve vzduchu větší počet hodin a nalétáte více leteckých mil. Ne vždy je přímý let tím, který je cenově nejvýhodnějším. Proto se nebojte kombinovat a přesvědčte se o tom, že mít letenky doslova za babku lze mít i díky tomu, že využijete více možností. Co máme na mysli?

  • Různé letecké společnosti
  • Různá odletová letiště
  • Různá letiště příletu

Zkušení cestovatelé to jenom potvrzují. Správnou kombinací letu lze ušetřit i několik desítek procent, oproti klasickému přímému letu, který využijete na cestě tam, ale i na cestě zpět. Pokud budete využívat přestupních letů, dejte si pozor na návaznost. Počítejte s dostatečnou časovou rezervou, která by pokryla i případné zpoždění. Jedině tak bude váš let bez problémů. Pozor ale i na dlouhé prodlevy, jelikož jenom málokomu se chce čekat dlouhé hodiny na cizím letišti.

Rezervujte a nakupujte online. A tak se také odbavte

Ano, i toto se může podepsat na ceně vaší letenky. Pokud jde o rezervaci a nákup, musíme říci, že nejznámější možností jsou Pelikán letenky. Oblíbený a známý vyhledávač, který vám nejde ten nejlevnější spoj, přesně podle vašich požadavků. S ohledem na odletové letiště, zemi nebo letiště příletu, ale třeba s ohledem také na konkrétní termín, kdy chcete letět. Samozřejmostí je, že si můžete online letenku zabookovat, bez návštěvy letiště, nebo různých poboček leteckých společností, nebo cestovních kanceláří.

Hitem se dnes stává také online check-in. Tedy možnost elektronického odbavení. Vše provedete prostřednictvím internetu, z pohodlí domova. Díky tomu můžete také ušetřit. A to nejenom své peníze. Pamatujte na to, že díky tomuto způsobu ušetříte i mnoho času. To proto, že na odletovém letišti nemusíte stát frontu u odbavovacích přepážek, ale můžete vyrazit přímo k pasové kontrole a následně k vašemu letadlu. Tedy na příslušný gate.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup