Byty na Vackově: Důkaz, že i kvalitní bydlení v Praze může být cenově dostupné

Při pohledu na titulky zpráv o současném stavu pražského trhu s realitami si potenciální zájemce o nové bydlení pomyslí, že je bez šance. Ale opravdu si není z čeho vybírat? Projekt jednoho z nejvýznamnějších developerů budí opačný dojem. Byty na Vackově od Metrostav Development nabízí vysoký standard za přijatelné ceny. Máte zájem o byt na dobré adrese? Brzy může být váš.

Nadstandardní byty uspokojí i náročnější zájemce

Nové byty na prodej v Praze 3 lákají na dispozice 1+kk až 5+kk. Celkem 342 bytů a ateliérů a 5 nebytových prostor vznikne v rámci pěti objektů podél ulice Malešická. Developer volně navázal na již realizované objekty, které se setkaly s velmi pozitivní odezvou. Nejinak tomu bude v případě projektu, za jehož architektonickým řešením stojí studio MS Architekti.

Byty na Vackově: Důkaz, že i kvalitní bydlení v Praze může být cenově dostupné

Budovy ustupující od uliční linie působí výjimečně. Jsou členité, asymetrické a nabízí obyvatelům dostatek soukromí. Dispozice bytů byly zvoleny s ohledem na maximální efektivitu podlahové plochy. Jsou prostorné, vzdušné a nechybí v nich dostatek přirozeného světla. Celek umocňuje přítomnost předzahrádek, lodžií, balkonů a střešních teras.

Příjemné okolí plné zajímavých míst

Neméně atraktivní je okolí bytových domů. Lokalita Vackova je charakteristická klidnou atmosférou a množstvím zelených ploch. V sousedství se nachází park Židovské pece a v docházkové vzdálenosti jsou také sady Na Krejcárku, Vítkov či Parukářka – místa jako stvořená pro procházky i aktivní relaxaci. Kulturním centrem je ikonické kino Aero a v docházkové vzdálenosti se nachází také několik významných pamětihodností.

Byty na Vackově: Důkaz, že i kvalitní bydlení v Praze může být cenově dostupné

V kontrastu s typickým klidem Vackova je sousední oblast Nákladového nádraží, která momentálně prochází velkými změnami a brzy v ní vyroste moderní obchodní a rezidenční čtvrť.

Vizualizace projektu vydají za tisíce slov a přesvědčí vás o nesporných kvalitách. Byty v Praze na Žižkově si můžete prohlédnout na byty.navackove.cz, kde najdete také podrobné informace o výhodách lokality a ceník.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup