Graviola: podpora imunity se hodí vždy!

Graviola: podpora imunity se hodí vždy!

Své zdraví v současnosti můžeme podporovat mnoha cennými plody z celého světa. Takové plody nabízí i pralesní dřevina graviola. U nás je dostupná jako doplněk stravy, přírodní zdroj vitamínu C, ale i dalších cenných živin. Vitamíny, minerály a další cenné látky z gravioly slouží k tomu, aby podpořily naši imunitu a posílily vitalitu v každém období. Hodit se jistě budou i nyní!

Graviola: seznamte se

Jako graviola, také anona, guanabana nebo brazilská papaya se označuje tropická rostlina, která osídluje prastaré pralesy Jižní Ameriky. Roste přímo v srdci pralesů a její plody také mají tvar srdce. Zelený povrch pokrývají měkké ostny, uvnitř je lahodná bílá dužina a nejedlá černá semena s vysokým obsahem oleje. Plody gravioly chutnají mírně kysele, připomínají ananas v kombinaci s jahodami. Plody jsou i u nás vzácně k dostání, častěji však jde o doplňky stravy.

Botanický název rostliny je Annona muricata, česky láhevník měkkostěnný nebo láhevník ostnitý. Stálezelený, teplomilný keř nebo strom dorůstá do výšky čtyř až osmi metrů. Je typický ochlupenými větvemi a podlouhlými, tmavě zelenými listy s vysokým leskem.

Jak listy, tak kůra dřeviny, plody i semena nesou léčivé vlastnosti, a ve své domovině se proto využívají jako prostředek lidové medicíny. Postupně se od jihoamerických Indiánů učí graviolu využívat pro své zdraví lidé na celém světě. Tu možnost máte i vy, doplňky stravy z gravioly jsou tu i pro vás. Mají podobu GRAVIOLY PLUS, doplňku stravy, který se dá koupit v Gigalékárně.

Nejde jen o vitamíny…

Graviola je bohatým přírodním zdrojem vitamínu C, ale obsahuje i další vitamíny a stopové prvky. Nabízí i látky, pro které je předmětem intenzivních vědeckých výzkumů v souvislosti s činností imunitního systému a léčbou nejzávaznějších civilizačních chorob.

Jako doplněk stravy graviola přispívá k normální funkci imunitního systému. Napomáhá ochraně buněk před oxidativním stresem, který v současnosti ohrožuje zdraví každého z nás. Díky svému složení s vitamíny, minerály a dalšími bioaktivními prvky umí graviola posílit vitalitu. Je prospěšná proti únavě, povzbuzuje při vyčerpání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup