SCASERV a.s. – společnost poskytující lešení a bednění

Při stavbě či rekonstrukcích rodinných a bytových domů, technických staveb a výškových budov je zapotřebí postavit fasádní lešení pro možnost práce ve vyšších místech, kde je nutné provést zateplení, izolace a jiné povrchové úpravy. Společnost SCASERV a.s. patří mezi přední dodavatele služeb v oboru lešení a bednění nejen u nás v České republice, ale také na Slovensku a v Polsku. Na trhu je již od roku 2012 a za tu dobu uskutečnila statisíce m² lešení a mnoho systémů pojízdných věží, proto je v této oblasti opravdovým profesionálem.

Fasádní lešení pro výškové práce

Fasádní rámové lešení SPRINT splňuje přísné nároky na bezpečnost práce a životnost jednotlivých komponentů, a to především díky jejich žárovému pozinkování. Rovněž přináší celou řadu výhod, montáž je velmi rychlá a jednoduchá. Ocelové mobilní lešení je tvořeno z hlavního konstrukčního prvku, kterým je uzavřený rám s trubkovými stojkami s rámovými rohy s výztuží a zabudovanými úchyty pro zábradlí. Praktické řešení příčníků umožňuje vyjímat či vkládat podlahu do již postavené konstrukce. SCASERV a.s. nabízí komplexně montáž a demontáž lešení, dopravu, projektování lešenářských systémů, školení a servis.

Stěnové bednění pro malé až středně velké projekty

Všestranné stěnové bednění LOGIK 50 zajišťuje docílení dokonalého povrchu betonu podle vysoce přísných norem tlaku betonové směsi. Hodí se pro opěrné zdi, jímky, pilíře, základy, sloupy a šachty, a to v případě jednostranného i oboustranného použití. Spojení panelů je prováděno za pomocí klínové spojky, ta panely dokonale srovná, spojí a uzamkne. Pro bezpečnost práce na stavbě využijete rovněž praktické mobilní oplocení, je lehké a instalace je velice rychlá a snadná. U společnosti SCASERV a. s. můžete využít také finančně výhodný pronájem mobilního oplocení, ušetří vám provozní náklady.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup