Jak poznat, kdy se vyplatí změna dodavatele elektřiny a plynu?

Platba složenek za elektřinu a plyn sice není nijak drastickou záležitostí, přesto v rodinných rozpočtech mnoha domácností může způsobit zbytečně velké ztráty. Často je to zapříčiněno špatnou smlouvou s dodavatelem. Pokud máte pocit, že i vy firmě, jež vám elektřinu či plyn dodává, platíte příliš peněz, pak je na čase zjistit, jaké výhody přinese změna.

Najdete výhodnější nabídku

Levná elektřina se dnes dá zařídit velmi rychle a jednoduše, nemusíte se přitom bát žádné složité administrativy, sankcí a dalších přítěží, které byly dříve zcela běžným jevem. Podobně to platí i pro levný plyn. Z přehršle nabídek, jež mohou firmy ve vašem regionu nabízet, je ale nutné pečlivě vybírat. 
Nedejte vždy jen na cenu, nejnižší nabídka totiž neznamená nejlepší služby. Proto je vhodné si hlídat i další věci.

Cítíte lepší přístup

Jako budoucí klienti si všímejte toho, jaké služby v rámci spolupráce vám konkrétní firma u své nabídky poskytne. Mnohdy je lepší volit spíše menší dodavatele nežli velké firmy. Mají totiž osobní přístup ke každému zákazníkovi, což oceníte v okamžicích, kdy třeba nastanou nějaké problémy s dodávkami energií. Osobní přístup zpravidla znamená i rychlejší řešení nastalých potíží.

Osloví vás rychlost sjednání nové smlouvy

Při volbě kvalitního dodavatele se změna vyplatí i z časového hlediska. Dodávky od nové firmy získáte rychle, bez zbytečných prodlev. A hlavně bez aktivačních poplatků, nešvaru mnoha „zavedených“ společností.

S nabídkou levného plynu a elektřiny přichází společnost Epet, jejíž služby naleznete na webových stránkách https://www.epet.cz/. Společnost zajišťuje vstřícný osobní přístup, nevyžaduje žádné aktivační poplatky po sjednání smlouvy. Navíc vše můžete vyřídit v klidu a pohodlí domova, stačí mít k dispozici počítač s internetem a údaje o vaší stávající spotřebě energií.