Jaké hygienické pomůcky jsou vhodné do kosmetického institutu?

Zařizujete kosmetický institut a přemýšlíte, jaké hygienické pomůcky zvolit? Pro vysokou úroveň hygieny doporučujeme ručníky a podložky Papernet.

Co v kosmetickém institutu nesmí být opomíjeno?

Zařizujete nový kosmetický institut? Pak jistě hledáte vhodné hygienické pomůcky, se kterými budete moci každodenně pracovat. Poradíme, jak svým klientům zajistit příjemný pocit, a přitom garantovat vysoký stupeň hygieny.

V kosmetickém institutu je důležité zajistit kvalitní služby a péči o zákazníka, výběr vhodné kosmetiky a také výběr hygienických potřeb. Protože je nabídka v oblasti kosmetických hygienických potřeb vysoká, je třeba orientovat se na trhu a vybrat opravdu kvalitní produkty.

Výběr papírových ručníků Papernet

Čistota a hygiena začíná správnou péčí o ruce. Pro sušení rukou doporučujeme používat výhradně jednorázové papírové ručníky. Do kosmetického institutu doporučujeme bílé papírové ručníky skládané. Vysoce kvalitní materiál Tissue je vysoce savý, jemný a pevný při kontaktu s vodou. Inovativní systém skladu usnadňuje vyjmutí ze zásobníku. Papírové ručníky Papernet využijete také při kosmetickém ošetření a dalších úkonech.

Pro kosmetické lůžko doporučujeme papírové podložky

Kosmetické lůžko je místo, kde si vaši klienti odpočinou při kosmetickém zákroku. Proto je třeba používat výhradně pohodlné, příjemné a hygienické podložky. K tomu jsou určeny vysoce kvalitní, pevné, dermatologicky testované a savé papírové podložky Papernet.

Každá role je perforovaná, proto se snadno odtrhává na požadovanou délku. Díky podložce je lůžko chráněné proti bakteriím, virům i kosmetickým přípravkům. Navíc jsou jednotlivé role samostatně hygienicky balené ve fólii. Papírová podložka na vyšetřovací lůžkoje našimi zákazníky s oblibou používána také v kosmetických, masérských, dermatologických salonech i v ordinacích.