Reklamní roušky jsou efektivním způsobem, jak oslovit nové zákazníky.

Přemýšlíte o nových, neotřelých způsobech, jak si i v současných těžkých časech udržet nejen své stávající zákazníky ale navíc i přilákat nové? Možná používáte placenou reklamu na sociálních sítích a ve vyhledávačích, ale kromě toho můžete oslovit nové zákazníky i jinak – pomocí reklamy na předmětech denní potřeby, které jsou neustále všem na očích. Ano, máme na mysli roušky.

Rouška se stala prakticky nedílnou součástí našeho obličeje, je proto logické, využít ji jako nosič reklamního sdělení. Reklamní roušky opatřené potiskem vašeho loga totiž mohou být poměrně levným a vysoce efektivním způsobem, jak nejen přilákat nové zákazníky, ale také jak si udržet věrnost těch stávajících.

Roušky si nechte zhotovit u specializované firmy

Reklamní agentura Bluearrow.cz nabízí na svých stránkách množství kvalitních a odolných roušek různých střihů, které si můžete nechat ozdobit firemním logem dle vašeho přání.

Reklamní roušky vám pomohou udržet si stávající zákazníky a získat nové

Rouška s potiskem, kterou můžete rozdávat vašim zákazníkům jako dárek k nákupu, popřípadě jako výhru v zákaznické soutěži, totiž na rozdíl od jiných reklamních dárků udělá vašim zákazníkům skutečnou radost. Roušek má totiž v současnosti každý z nás vysokou spotřebu, což se většinou dost prodraží. Mít kvalitní roušku, která je pratelná a opakovaně použitelná, proto každému ušetří nezanedbatelnou částku. Obzvláště, pokud ji dostane jako dárek. Lidé budou proto vaši reklamní roušku často a rádi nosit, a propagovat tak na každém kroku vaši firmu. Navíc si vás budou pamatovat a vnímat vás jako spolehlivého partnera. Získáte si jejich důvěru, a jakmile v budoucnu opět zatouží po něčem z vašeho sortimentu, bez rozmýšlení se opět obrátí na vaši firmu.