Rekvalifikační kurzy s certifikátem jsou aktuálnější než kdy jindy

Mnohé z nás čeká rekvalifikace. Podniky krachují a větší vlna krachů se teprve očekává. Najít si v dnešní době práci je složitější, ještě složitějším je najít si přivýdělek. Navíc takový, který je bezpečný a neznamená zbytečně častý kontakt s lidmi. Přihlaste se na rekvalifikační kurz účetnictví a daňové evidence pro začátečníky.

Účetnictví a daně – vyznat se v této oblasti se hodí v podstatě každému

Proč je právě tato rekvalifikace s certifikátem v tomto oboru vhodnou? Bez znalosti těchto oblastí bychom se neměli pouštět do podnikání. Není dobré nerozumět tomu, co může zlikvidovat naše podnikání, nebo naopak být cestou k jeho perfektnímu fungování. Velice často se proto do těchto kurzů pouští začínající podnikatelé. Mnohdy třeba maminky na mateřské a rodičovské dovolené, které našly odvahu vedle mateřství rozjet i svůj vlastní podnikatelský projekt a podnikání chtějí rozumět od základu. Se znalostí účetnictví a daňové evidence lze navíc při startu podnikání ušetřit nemalé prostředky. Nemusíme si tuto práci platit jako službu, ani na ni zaměstnávat vlastního zaměstnance.

Rekvalifikační kurz účetnictví a daňové evidence pro začátečníky nás však naučí základy nejen pro naše podnikatelské začátky. Hodí se i v případě, že hledáme možnosti nového pracovního uplatnění. Proto je dobrý kurz s certifikátem. Znalosti účetnictví a daňové evidence jsou žádané ve firmách, ale rovněž se mohou stát našim byznysem. Nabízet služby v této oblasti živnostníkům, malým a časem i středním firmám, je zajímavý a osvědčený způsob podnikání.

Co vše se na rekvalifikačním kurzu naučíme?

Kurzy s certifikátem pro začátečníky nás připraví na to, abychom zvládli porozumět všem základním pojmům v této oblasti. Naučíme se zapisovat hospodářské operace, pracovat s výsledkovými účty, zásobami, majetkem, mzdami, kurzovými rozdíly a samozřejmě uzavírat účetnictví a výsledek hospodaření. U daňové evidence získáme dovednosti, pokud jde o postupy účtování, seznámíme se s daňovými a nedaňovými příjmy a výdaji, naučíme se zpracovat daň z příjmu fyzických osob, DPH (včetně záznamu evidence) i silniční daň.