Tvorba webových stránek v CMS Systému WordPress je cenově dostupná i pro menší firmy

Již řadu let platí, že kdo není na internetu, jako by nebyl. Drtivá většina obyvatel České republiky i ostatních vyspělých zemí na celém světě se každodenně pohybuje v online prostředí. Počítač, tablet nebo chytrý telefon připojený k síti slouží nejen k vyhledávání informací a pro komunikaci s rodinou, přáteli i kolegy; téměř každý alespoň čas od času nakupuje v e-shopech, přes internet lze objednat i nejrůznější služby a sjednat smlouvy. Dokonce ani pro otevření bankovního účtu či sjednání pojištění není v mnoha případech nutné chodit na pobočku. Ty firmy, které doposud spoléhají na tradiční formy propagace a prozatím nemají ani webové stránky, jsou tak oproti svým konkurentům ve velké nevýhodě.

Nejlepší chvíle pro pořízení firemního webu je právě teď!

Ti, kteří doposud internetové prostředí opomíjeli, mají nejvyšší čas vybudovat si na něm svou image. Funkční, moderní a přehledný web totiž dokáže přivést zákazníky dokonce i v době, kdy panují omezení kvůli pandemii koronaviru a mnozí lidé mají obavy z fyzického kontaktu s dalšími osobami. Možnost najít na webových stránkách komplexní informace a realizovat objednávku služeb či nákup zboží z pohodlí a bezpečí domova je navíc velice vítaná i za běžných okolností.

Tvorba webových stránek ve WordPressu je rychlá. A web v něm vytvořený lze bez obtíží upravovat

Přehledný a vydělávající web je možné vybudovat i na platformě WordPress. Takové řešení má celou řadu výhod. Nejen, že je jeho cena dostupná i drobným podnikatelům; tvorba webových stránek je navíc mnohem rychlejší než u kompletního řešení na míru. Úpravy, případně rozšiřování takového webu jsou snadné a bez obtíží je zvládne každý, kdo si vyhradí trochu času na seznámení se s administrátorským prostředím. Ve WordPressu přitom lze vytvořit kvalitní e-shopy, blogy, aplikace, kalkulačky i klasické stránky prezentující tvář firmy a nabídku jejích služeb. A tvorba web stránek není tím jediným, co nabízí firma AJAS; poskytuje i navazujíci služby z oblasti online marketingu, PPC reklam, SEO a další.