Víte, co opravdu chcete? Naučte se rozumět sami sobě


Přemýšlíte někdy nad tím, jestli je cesta, po které jste se vydali, tou správnou? Stává se vám, že pochybujete o tom, co děláte, nejste si jisti svými rozhodnutími, cítíte se unavení životem? Je možné, že nežijete v souladu s vaším vlastním přesvědčením a neděláte to, co by vás vnitřně naplňovalo.

Pochopení vlastních potřeb pomůže chuti do života

Dle průzkumu, který v roce 2020 provedlo Centrum pro výzkum veřejného mínění Sociologického ústavu AV ČR, je se svým životem nespokojena zhruba třetina lidí. Co ale udělat pro to, aby tomu bylo naopak? Pomůže lepší finanční situace, zlepšení vztahů, nová práce? Je dobré se v první řadě podívat s nadhledem na svoji emoční i hmotnou situaci, pokusit se pochopit svůj aktuální stav a zorientovat se sami v sobě. Jedním ze způsobů, který nám v tomto může pomoci, je stále populárnější online koučink.

Konzultace s psychologem online otevře nové možnosti

Profesionální kouč a psycholog v jedné osobě vychází z poznatků moderní neurovědy, pomocí kterých je schopen ověřit si s vámi vaši motivaci a pomoci vám stanovit si cíle, za kterými má smysl se vydat. Získat takovou pomoc je nyní velmi jednoduché. Stačí si domluvit termín konzultace s psychologem online a ve stanovený čas se připojit z pohodlí domova pomocí některé z aplikací, jako je WhatsApp, Zoom, Google Meet či Skype.

V průběhu online koučinku se můžete věnovat tématům, která pro vás budou důležitá, ať už budou osobního nebo profesního charakteru. Kouč s vámi projde a zhodnotí aktuální situaci a společně budete prozkoumávat vaše vize, které vám mohou otevřít cestu ke spokojenějšímu životu. Během online konzultací si vyjasníte akční kroky a začnete po krůčcích měnit některé své návyky a postoje. Budete pracovat také na tom, abyste zvyšovali svoji vnitřní energii a motivaci. Život je příliš krátký na to, abychom přešlapovali nespokojeni na místě. Vaše cesta za pochopením svých potřeb může začít už dnes, stačí udělat ten správný první krok.