Tajemství vypnuté a svěží pokožky odhaleno! Poznejte recept, jak získat mlaději vypadající pokožku

S přibývajícím věkem se pružnost a pevnost naší pokožky začíná pomalu vytrácet. Tvorba kolagenu a elastinu jako zpevňujících složek se snižuje a pokožka vypadá povadle. Kromě obličeje si toho můžeme všimnout na i oblasti břicha či paží. Naštěstí existuje metoda, která si s tím umí poradit. O co jde a jak to funguje?

Hloubkový lifting

Speciální hloubkový lifting Thermage® je mnohonásobně lepší v porovnání s jinými neinvazivními metodami. Hlavní výhoda totiž spočívá v působení na hloubkové vrstvy pokožky, kde jsou aktivovány regenerační procesy. Díky tomu je lifting pokožky účinný a s výsledky trvajícími až sedm let. Působení radiofrekvenčních vln je komplexnějším a účinnějším ošetřením v porovnání s manuálními technikami. Efekt ošetření je dokonce srovnatelný s klasickou plastickou operací.

Unikátní neinvazivní metoda

Touto neinvazivní metodou je možné ošetřit jakoukoliv oblast těla. Často se provádí lifting dekoltu, stehen, břicha či spodní straně paží. Ošetření je účinné například po porodu, kdy je potřeba zpevnit pokožku v oblasti břicha. Lifting Thermage® se uplatňuje také pro vypnutí a pozvednutí kontur obličeje. Unikátnost spočívá v možnosti liftingu očních víček, což žádná jiná neinvazivní metoda nenabízí. V České republice ošetření nabízí estetická klinika Mediestetik s pobočkami v Praze a v Teplicích.

Starejte se o své tělo, jak nejlépe dovedete

Plný efekt ošetření nastupuje zhruba do šesti měsíců a vydrží až po dobu sedmi let. To je doba pro neinvazivní metodu opravdu nevídaná. Pro podporu zdraví a krásy pokožky pamatujte také na dodržování zásad zdravého životního stylu. Věnujte se pravidelnému pohybu a nezapomínejte na pitný režim pro dostatečnou hydrataci, která je pro krásnou pokožku velmi důležitá.