Když potřebujete šrouby

Nejdřív proběhnete hobbymarkety – nic. Pak zkoušíte Google: „srouby“, „sroub“… Pokud hledáte něco konkrétního, například inbusový šroub s válcovou hlavou DIN 912 v konkrétní délce, jděte rovnou tam, kde tyto šrouby mají – na stránky e-shopu TME.eu.

TME.eu je e-shop určený především specialistům a firmám v oblasti elektrotechniky a elektroniky, ale též domácím kutilům, modelářům a každému, kdo shání součástky, polotovary i konkrétní elektrozařízení. Současně je to e-shop s potřebnou kabeláží a nabízí rovněž různé druhy šroubů. Nemusíte být pouze elektrokutil, abyste právě zde nakoupili ty šrouby, které hledáte.

Šroubujte, jak je libo

Katalog TME.eu nabízí skutečně obrovský sortiment mechanických prvků: šrouby, lícované šrouby, vruty, matice, závitové vložky, podložky, nýty, ochranné a upevňovací prvky, distanční podložky, klouby, otočné knoflíky, kolíky a mnoho dalších. Šrouby jsou především od výrobců Bossard, Kraftberg, Dromet, Dremec, ale i dalších. Klasické šrouby doplňují šrouby s okem, závitové tyče, objímky, montážní spojky, lifting eye bolts, háčky či dorazové šrouby. Lze je vybírat dle ISO i DIN normy.

Když víte, jaký šroub potřebujete

Šroubů je v sortimentu přes 3000 druhů a vyznat se v takto obrovské nabídce může být zdánlivě složité. Ale není to tak. E-shop TME má všechny položky velice podrobně popsané, takže hledat můžete podle celé řady parametrů, což vás velice rychle přivede přesně k tomu šroubku, který potřebujete. Hledat jde i full textem, takže třeba zmiňovaný DIN 912 tak máte k ruce hned.

Sortiment šroubů zahrnuje délky od 2 mm až po 260 mm. V metrové délce se prodávají závitové tyče. Vybírat lze podle závitu, přičemž k dispozici jsou metrické závity M1 až M10, ale též podle palců (označení UNC). Nadefinujete si i požadované stoupání závitu. Důležitými parametry jsou hlava šroubu a drážka. Vyjma šroubů bez hlavy jsou k dispozici ty s křídlovou, kulatou, kuželovou, rýhovanou, šestihrannou a válcovou, k tomu hlavy s okem a pro plomby. Drážky mohou být typu Torx, Pozidriv, Phillips, dále inbus, čtvercové a ploché. Dalším parametrem je velikost drážky.

Nářadí ke šroubům

Ke všem nabízeným šroubům nabízí TME samozřejmě rovněž potřebné dílenské nářadí. Jde o samostatné šroubováky, sady šroubováků, elektrické šroubováky, izolované šroubováky, též bity a sady šroubovákových bitů. Nechybí klíče a sady klíčů. Pro výrobu vlastních závitů si máte možnost pořídit kvalitní závitová očka a závitníky.

TME svým sortimentem dobývá svět

Elektronické komponenty na jednom místě – tak lze stručně charakterizovat sortiment TME, plným názvem Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Firma dokázala svojí nabídkou zaplnit díru na trhu elektronických komponentů v mnoha zemích, včetně České republiky. Prodává do 150 zemí a díky e-shopu si jakýkoliv elektrosortiment nakoupíme i u nás. Elektronický obchod se tak stal velice rychle doslova rájem českých modelářů a kutilů. Pomáhá servisům i velkým firmám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup