Lepicí pásky pro rozmanité příležitosti

Potřebujete pro svou firmu, případně pro jiné účely, lepicí pásky? Mají široké využití a alespoň občas je používáme skoro všichni. Pojďme si tento produkt stručně přiblížit, ale především si doporučme, kde ho koupit.

Rozmanité lepicí pásky

Lepicí pásky jsou pomůcky sloužící k zalepování krabic, slepování různých předmětů a mnoho dalšího. To mají všechny tyto produkty společného. Jinak se však v mnoha aspektech liší. Mohou být s potiskem i bez něj, balicí, zvlhčovací, kobercové, oboustranné, krepové atd. Různé jsou rovněž další parametry – třeba šířka, ale rozdílná je i celková kvalita. Proto dobře vybírejte, zvlášť když chcete najednou kupovat větší množství.

Kde je koupit?

Také zrovna sháníte kvalitní lepicí pásky? Obraťte se na společnost Pásky, která patří už řadu let mezi přední výrobce tohoto sortimentu. Vznikla již v roce 1994. Krom uvedeného se zaměřuje rovněž na prodej nejrůznějších obalů.
Můžete si vybrat výrobky z rozmanitých materiálů. Klasikou jsou pásky z polypropylenové fólie s vrchním potiskem. Mají velmi široké využití a hodí se hlavně pro lehké až středně těžké kartonové zásilky. Rozšířené jsou produkty z PVC a u dané společnosti seženete nelepící výstražné vytyčovací a ohraničovací pásky i další výrobky.
Firma vám vyrobí potištěné lepicí pásky s vaším motivem. Využijte tento materiál jako nosič informace. I páskou můžete propagovat a dotvářet svou firemní image. Zároveň také chrání zásilky před neautorizovaným otevřením a ukradením obsahu.
K výrobě uvedených materiálů používá firma různé technologie – klasickou flexotiskovou technologii (s nízkými náklady), sendvičovou technologii, potisk LDPE folií, potisk papírových navlhčovacích lepicích pásek atd.
A jaké lepicí pásky budou nejlepší pro vaše účely? Najděte si je v široké nabídce a zvolte si potisk, který dokreslí image vaší společnosti.