Dílenský vozík jako nedoceněný pomocník

Práce v domácí dílně anebo v profesionálním provozu musí být co nejefektivnější. Nikdo z nás nemá času nazbyt a je zapotřebí mít při všech činnostech potřebný komfort. Jestliže dlouho hledáte nářadí, s největší pravděpodobností se k práci dostanete pozdě. Mnohdy se vám dokonce ani nepodaří ty správné nástroje najít! Právě proto se vyplatí kvalitní dílenský vozík, který vám práci dokonale usnadní.

Mobilní pojízdné pracoviště

Zatímco klasické skříňky anebo zásuvky jsou při práci většinou poměrně daleko od vás, vozík do dílny můžete mít hned po ruce. Stačí si jej pouze přisunout. Díky bytelné konstrukci, minimální hmotnosti a kvalitním polypropylenovým kolečkům to nebude nijak výrazně složité. Prostě si jej přisunete vedle sebe a vezmete si jednotlivé nástroje dle potřeby. Umístěné je budete mít v zásuvkách nebo na jednotlivých poličkách.

A co bezpečnost při práci?

Velmi důležitá je při jakékoli činnosti v dílně bezpečnost práce. Proto je nutné vybírat takové vozíky do dílny, které jsou schopné splnit veškerá kritéria právě na bezpečí při práci. Disponovat by jednotlivé modely měly především spolehlivou otočnou brzdou. Vozík se musí zastavit co možná nejjednodušeji. Na šikmé ploše se prostě nesmí rozjet. Důležitou roli hraje logicky i pojistka proti samovolnému výsuvu jednotlivých zásuvek. Zapotřebí je bezesporu i praktické madlo, díky kterému si vozík budete jednoduše posunovat dle potřeby.

Vyberte si model dle svých představ

Ať už potřebujete jakoukoli variantu dílenského vozíku, můžete si ji vybrat v eshopu nabytek-polak.cz. K dispozici je zde spousta vysoce kvalitních modelů, které disponují všemi zmiňovanými bezpečnostními prvky. Konkrétní variantu si zvolíte podle preferencí. Například v autoopravně budete jistě potřebovat větší provedení, než by tomu bylo v dílně domácího kutila.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup