Mažoretky podporované společnosti DRFG skončily těsně bez medailí

Značka podílových fondů CZECH FUND ze skupiny DRFG Davida Rusňáka, nově podporuje mladé mažoretky, kterým na červnovém republikovém šampionátu v Poděbradech jen těsně unikly bronzové medaile. Jejich trenérka Denisa Rajchartová, která je současně také jednou z recepčních skupiny DRFG, ale je z výsledku nadšená.

Díky CZECH FUND mají mažoretky nové teplákové soupravy, které jim v chladném a deštivém dopoledni jistě přišly vhod. Denisa prozradila, že jsou všechny z podpory CZECH FUND nadšené. Pro ni osobně se tím navíc propojila práce s jejím koníčkem. Ostatně nejsou to jen investice, fondy a dluhopisy, čím se DRFG Davida Rusňáka zabývá, podporuje totiž spoustu kulturních, ale také sportovních aktivit.

DRFG podporuje mažoretky

Denisa Rajchartová trénuje se svou sestrou Vanesou trénuje mažoretky už sedmým rokem. Když začínaly, děvčata byla teprve tříletá. Dnes je jim už deset let a podle jejich trenérky si začínají uvědomovat čeho dosáhly. Přiznává také, že je to pro ně už víc než jen sport, prožívají s nimi jejich vývoj a pozorují, jak se mění. Proto se je také snaží naučit týmovosti a bojovnosti, ale učí je zároveň i prohrávat, aby se z neúspěch nesesypaly, ale naopak chtěly na sobě ještě více pracovat. Denisa také doufá, že děvčatům přinesou společné tréninky a vystoupení i spoustu životních zkušeností a zážitků.

Denisa sama byla od šesti do devatenácti let mažoretkou. Se svou skupinou se dostala až na Mistrovství Evropy v Chorvatsku, tam obsadili páté místo. Z jejího pohledu dnes vnímá obrovské rozdíly, které tato disciplína zaznamenala. Vzpomíná, že v době, kdy byla sama aktivní se pouze pochodovalo za hudebního doprovodu dechovky, zatímco dnes se pochoduje se na moderní muziku, a kromě povinného defilé se hodnotí také pódiová formace.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup