S čím vším vám pomůže dobrý servis PC

Počítač má dnes doma téměř každý. Faktem je, že většina laiků počítačům příliš nerozumí. Zvládají je používat, ale netuší, co dělat, když zařízení nejde zapnout nebo jim na něm naskakují podezřelé reklamy. Nicméně nejen v takových případech se vyplatí zajít do servisu.

Víte, s čím vším vám pomohou v servisu? Prakticky s jakýmkoliv počítačovým problémem, ať už se týká softwaru nebo hardwaru.

Pravidelné čištění je základ

Drtivá většina lidí vyhledá PC servis Brno až ve chvíli, kdy mají reálně nějaký problém. Přitom i počítač si zaslouží pravidelnou péči, zejména čištění. Ať už se k němu chováte jakkoliv, časem se uvnitř zanese prachem, což jej pak zpomaluje. Když ho jednou za rok dáte vyčistit, nebude se tolik zpomalovat.

Čas od času je dobré přeinstalovat systém

Jestli se vám zdá, že vám počítač funguje podezřele pomalu, mohlo by pomoct nejen vyčištění, ale i přeinstalace systému. Tím se odstraní všechen nepořádek, který jste tam (někdy i omylem) nastahovali, uvolní se paměť a vše poběží rychleji.

Zbavení se virů

Nakazili jste notebook či počítač nějakým virem? Poznáte to podle podezřelého chování. Pokud se s vaším zařízením děje něco, co se doposud nedělo, na nic nečekejte a vydejte se do servisu. Tam vir buď odstraní, nebo přeinstalují celý systém. Přijdete-li včas, neztratíte  žádná svá data.

Výměna součástek

Rozbil se vám LCD displej? Nefunguje nabíjení kvůli vylomenému napájecímu konektoru? Vypadala vám některá písmenka na klávesnici? Tohle všechno v servisu vyřeší. Objednají nové součásti a vymění je. Někdy se vyplatí vyměnit i pevný disk či jiný hardware, záleží však na konkrétním případu. V servisu vaši situaci zhodnotí.

Hledáte-li, kde by vám pomohli vyřešit váš problém s počítačem či notebookem, podívejte se na PC servis Brno: https://www.fopanet.cz. Diagnostiku tam provádějí na počkání a opravy jsou velmi rychlé. Najdete je na Hybešově ulici nedaleko hlavního nádraží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup