7 míst, kam se hodí jedinečná dřevěná lavice

Lavičky jsou užitečný kus nábytku nebo vybavení zahrady, ať je již umístíte kamkoliv. Projděte si s námi netradiční umístění laviček. Které se vám líbí nejvíce?

Vstupní hala

Máte k dispozici větší byt? Dejte do vstupní haly jednu nebo dvě lavičky. Dřevěný kousek nábytku se postará nejen o útulný prostor, ale také o to, abyste měli pohodlné místo pro přezouvání. Zahradní lavice tak může zdobit i váš vchod.

Jídelna

Lavice jsou skvělý způsob, jak nahradit dvě nebo tři židle v domácnosti. Navíc se jedná o flexibilní kus nábytku a je opravdu snadné je přemisťovat. Podobu kuchyně můžete podle nálady snadno změnit. Děti si lavici zamilují, je pohodlná a umožňuje mnohem více možností než klasická židle.

Z druhé strany gauče

Máte pohovku, která je volně v prostoru a není opřená o stěnu? Z druhé strany dejte lavičku bez opěrky a budete mít rázem působivý kus nábytku, který bude sloužit pro odkládání rozečtených knih. Udělejte si ze svého obývacího pokoje stylovku. Dřevěný kousek se vždy hodí, nikdy nevyjde z módy.

Místo konferenčního stolku

Některé lavičky bez opěrek jsou skutečné skvosty. Výborně se hodí pro nahrazení konferenčního stolku v nápaditém interiéru. Buďte originální a dopřejte si tento skvost i vy.

Pod okno

Je libo dostatek prostoru pro vaše rostliny? Nebo jen tak pohodlné posezení pod oblíbeným oknem, kde se výborně čte, pozoruje obloha nebo relaxuje? Zařiďte si zde pohodlné místečko s polštářky a dekou. Pod oknem se bude lavička výborně vyjímat.

Vlastní kousek v ložnici

Přejete si mít postel jako exkluzivní místo, kam se uchýlíte až ve večerních hodinách? Pořiďte si do ložnice lavičku a mějte zde svůj čtecí koutek. Nemusíte v uváleném oblečení špinit postel, nebo se převlékat. Máte dostatek zázemí.

Lavička se samozřejmě hodí i před vchod, do exteriéru. Kdo by si nepřál posedět před domem a pozorovat okolní dění!