Dopřejte si luxus v podobě vlastního bazénu

Odrazují vás návštěvy přeplněných bazénů a ne příliš čistých přírodních koupališť? Máte na své zahradě dostatek místa? Pak si pořiďte bazén vlastní a dopřejte si ten komfort, kdy si v něm plavete sami bez vřískajících dětí a dalších rušivých elementů.

Kdy je nejvhodnější doba na pořízení bazénu?

S pořízením bazénu rozhodně nečekejte až na léto. Právě podzim je nejvhodnější doba, kdy by se mělo s výběrem bazénu začít. V každém případě se spolehněte na značku Albixon a. s., což je specialista na bazény. Pokud si nevíte rady, pomůže vám s návrhem, který si prohlédnete ve 3D vizualizaci. Poté můžete přejít k samotné realizaci. Celou rodinu jistě potěší vlastní bazén pod stromeček.

Materiál, který vydrží

Pro bazény do země je ideálním materiálem albistone. Tento technologicky vyspělý typ materiálu vyniká vysokou odolností vůči mechanickému poškození, barevnou stálostí a životností dosahující až 50 let. Zapuštěné bazény vám nevyblednou a zároveň vykazují značnou míru houževnatosti. Albistone je navíc zdravotně nezávadný a mrazuvzdorný. Neponičí ho ani teplota dosahující – 40 °C.

Nezapomeňte na příslušenství

Neodmyslitelnou součástí je kvalitní bazénová filtrace. Nejoblíbenější je s pískovou náplní, neboť má nízké provozní náklady a její výměna stačí jednou za 2 až 3 roky. Pečlivě vybírejte také bazénová čerpadla, která vám zajistí bezproblémový oběh vody. Pokud nejste na bazénovou problematiku odborníci a nechcete shánět jednotlivé části zvlášť, pořiďte si příslušenství 4v1. Tzv. QUATTRO set obsahuje bazén, technologickou šachtu, příslušenství a zastřešení bazénu. Ušetříte tak nejen peníze, ale i čas. Vaším úkolem bude vybrat si typ bazénu a úroveň výbavy, dodávající firma se postará o zbytek. Můžete si být jisti, že s prvními teplými dny se budete koupat ve svém.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup