Pořizujeme nová okna. Jaká vybrat? Přece ta opravdu kvalitní

Pokud jsme se rozhodli postavit či zrekonstruovat dům nebo jen vyměnit okna v bytě za nová, naším cílem by nemělo být dosáhnout perfektního vzhledu nemovitosti. Okna totiž zdaleka nejsou jen estetickým, ale hlavně důležitým funkčním prvkem stavby. Mají značný vliv na tepelně izolační vlastnosti stavby. Pokud tedy vybereme kvalitně zpravovaná okna z prvotřídních materiálů, snížíme spotřebu energií a zároveň také pomůžeme přírodě.

Kvalitní okna sníží naše výdaje

Žijeme v zemi, která je krásná uprostřed rozkvetlého léta i pod sněhovými závějemi. A v každém ročním období nám ukazuje jinou tvář. Za nádherná čtyři roční období ovšem platíme i daň v podobě vekých teplotních rozdílů v průběhu roku. Vždyť na některých místech naší země se může teplota za horkého letního dne a uprostřed třeskuté zimy lišit v extrémních případech až o 70° C. Tento fakt bychom neměli podcenit při žádných stavebních pracích a při výběru oken obzvlášť.

Ta pravá okna nám zajistí komfort a pohodu v zimě i v létě

Pokud si chceme dopřát opravdu příjemné bydlení, měli bychom pořídit okna od ověřeného výrobce. Jedním z takových je společnost Okna JIS, která vyrábí a prodává okna více než 25 let. A dokonce úspěšně působí hned v pěti evropských zemích.

Jaká okna jsou ta pravá? Každý materiál má svá specifika

Špaletová okna ocení zejména majitelé historických budov. Pro ty jsou dokonce mnohdy jedinou možnou volbou. Skvěle ale vypadají i na novějších budovách.

Dřevěná okna mají stejně dobré izolační vlastnosti, jejich cena je ale o něco nižší. Přitom mají elegantní klasický vzhled a skvěle vypadají jak na klasické vilce, tak i na novém rodinném domku.

Plastová okna z kvalitních materiálů si své dobré izolační i mechanické vlastnosti uchovají po řadu desetiletí.

Hliníková okna jsou vhodná i do extrémních klimatických podmínek. A typická je pro mě elegance, která sluší nejen moderním budovám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup