Romantický víkend u Berounky aneb malebný hotel u Karlštejna

Příjemná dovolená, pár dní strávených s drahou polovičkou, relaxace uprostřed přírody. Údolí vinoucí se podél řeky Berounky skýtá zajímavé možnosti nejen pro vášnivé sportovce, ale i milovníky panenské zeleně. Svatební obřad, útulná restaurace a s tím spojená romantika. Přitom centrum Prahy nebo mezinárodní letiště je vlastně v dojezdové vzdálenosti. Grilování během hlavní sezony a prosluněná letní terasa jsou samozřejmostí!

Levostranný přítok Vltavy nabídne krásnou procházku

Řeka Berounka je velmi oblíbená nejen u vodáků, její povodí nabízí zajímavé turistické cesty v nížině uprostřed zalesněného kraje. Hotel Mlýn Karlštejn proto nabízí krásné okolí, na které budete během zimních dnů rádi vzpomínat – a zanedlouho se sem zase vrátíte. Protože když vám jednou tento kraj učaruje, už vás nikdy nepustí!

Party stan a rozlehlý ostrov s altánkem, díky němuž si užijete pravou letní pohodu, ale také restaurace s rybími specialitami, protože gastronomie nesmí zůstat stranou. A když je opravdu jen pár kroků odtud samotný Karlštejn, proč si neudělat krátký výlet, kde se dozvíte více o českém středověku?

Čtvrtstoletí zkušeností, líbí se tu i náročným

Dovolená v Čechách, kde doplníte energii a potěšíte nervovou soustavu, to je ubytování blízko Karlštejna. Jednadvacítka pokojů je plně k dispozici, ve výčtu pochopitelně nechybí pokoje pro romantiku ve dvou, ale třeba i celou rodinu. Specialitou je pak pokoj nesoucí jméno po královně Elišce, odkud uvidíte do krásných zahrad v okolí. A pokud jde o samotný hrad Karlštejn, kterému vtiskl originální podobu císař Karel IV., jistě si vzpomenete i na veselohru Zdeňka Podskalského, jenž režíroval i snímky Kulový Blesk nebo Trhák. Samozřejmě, že děj je vlastně zcela fiktivní, ale ruku na srdce, kdo se alespoň občas od srdce nezasmál?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup