Sedm způsobů, jak se podomácku zbavit vrásek

Vrásky trápí ženy odjakživa, dnes se s nimi však musí vypořádat i ty mladé v rozmezí let dvacet a třicet. Na tuto věkovou kategorii padá velké množství stresu a bez dostatečné péče může jejich pleť předčasně stárnout.

  1. Mátové listy a šťáva z limetky

Spojení těchto dvou ingrediencí může být vysoce účinné. Stačí smíchat nadrcené mátové lístky s dvěma lžícemi limetky a pomocí vatové tyčinky nanášet pod oči. Nechte působit dvacet minut a pak opláchněte studenou vodou.

  1. Mléko a růžová voda

Tahle kombinace vysoce hydratuje pleť, o což nám při zbavování se vrásek jde. Smíchejte dostatečné množství obou surovin, pomocí vatové tyčinky naneste a po patnácti minutách opláchněte studenou vodou.

  1. Ananasová šťáva a růžová voda

Ananas je v boji proti viditelnému stárnutí bezkonkurenční, zvlášť ve spojení s růžovou vodou. Smíchejte obě suroviny, naneste vatovou tyčinkou a nakonec opláchněte vodou. Pro rychlejší výsledek opakujte dvakrát denně.

Sedm způsobů, jak se podomácku zbavit vrásek

  1. Hroznový olej a šťáva z limetky

Opět výborná kombinace, která stojí za vyzkoušení. Smíchejte dvě lžíce oleje a dvě lžíce šťávy, naneste a po deseti minutách opláchněte.

  1. Ricinový olej a jogurt

Smíchejte další fantastické suroviny – pár kapek ricinového oleje a čerstvý jogurt. Při nanášení buďte opatrní, aby se směs nedostala do očí.

  1. Vaječné bílky, mléko a med

Tyto tři ingredience jsou velmi dobré antioxidanty a podporují pružnost pleti. Smíchejte je, naneste a pro lepší efekt po umytí namažte obličej hydratačním krémem.

Sedm způsobů, jak se podomácku zbavit vrásek

  1. Aloe vera, vitamín C a jogurt

Toto spojení zaručuje dlouhotrvající efekt. Smíchejte, nechte zaschnout a opláchněte.

Nejčastěji se vrásky objevují pod očima a obecně kolem očí, těchto sedm domácích přípravků má vysokou účinnost a určitě vám pomohou. Léčba přírodními produkty je vždy zdravější.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup