Jak na krásnou vůni prádla

Mít krásně voňavé a měkké prádlo je snem každé hospodyňky. Díky němu je pro nás den hezčí a cítíme se mnohem lépe. Udržet ale dlouhotrvající vůni v prádle je občas oříšek. Jak tedy zajistit, aby prádlo hezky vonělo i po vytažení ze skříně? Přečtě si pát tipů, díky kterým se budete těšit z voňavého prádla, kterým se pyšní v reklamách.

Začněte u pračky. Jedině čistá pračka dokáže vyprat prádlo a zajistit, že bude hezky vonět. Proto dopřejte vaší pračce čistotu a alespoň jednou měsíčně ji pořádně vyčistěte. Myslete u toho také na nálevky, které velmi často zašpiní různé prací gely, prací prášky a aviváže. Nálevky lze většinou velmi snadno vyjmout a vyčistit v horké vodě. Je třeba také pamatovat na buben pračky a odpadní trubice a čas od času využívat čistič odpadů nebo čistič pračky, který trubice vyčistí od nečistot, způsobujících zápach.

Klasickým prostředkem, který zajistí vůni prádla, jsou aviváže. V obchodech si můžete vybrat z nepřeberného množství různých vůní přesně tu, která vám bude vyhovovat. Vyzkoušet můžete i službu drogerie online, která zajistí, že se s těžkými pracími prostředky nebudete muset tahat ručně, a vše vám přijde pohodlně až domů. Problémem u některých aviváží je nestálost vůně. Prádlo, které dáváte prát do pračky s pracím gelem i aviváží dohromady navíc není tak měkké a provoněné jako ze skvělého pomocníka každé ženy – sušičky prádla.

Sušička prádla vám zajistí to, že bude prádlo neskutečně měkoučké a voňavé po dlouhou dobu. Pokud budete prádlo sušit v sušičce, nepřidávejte aviváže do pračky ani do sušičky. Vůni můžete zajistit například účinnými ubrousky do sušičky, které svou vůni přenesou na prádlo.

Tak vidíte, stačí jen pár jednoduchých kroků a pověstná „dlouhotrvající vůně“, o které slýcháte z reklam, bude realitou i ve vašich skříních.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup