Bez AV techniky se dnes neobejde téměř žádná akce

Využívání AV techniky je známé již mnoho let a řada institucí se bez ní jen těžko obejde, ať jde o školská zařízení, veřejné budovy, firmy apod. Avšak v posledních letech se její uplatnění neustále rozšiřuje. Díky čemuž se AV technika dostala do povědomí široké veřejnosti a nelze si bez ní představit téměř žádnou akci. Využití nachází při festivalech, velkých rodinných oslavách, firemních akcích a mnoha dalších akcích. A čemu věnovat při jejím výběru pozornost? 

Koupě nebo pronájem AV techniky?

Není žádným tajemstvím, že pořizovací cena AV techniky není příliš levnou záležitostí, ale naopak je typická vysokými náklady. Z tohoto důvodu je vhodné zvážit, zda si AV techniku koupit nebo pouze pronajmout. Pronájem AV techniky je dnes zcela běžný a získává si stále vyšší popularitu. Pronájem projekční techniky a ozvučení je vhodné zvážit zejména v případě, že AV techniku budete používat nárazově. Při pravidelném používání AV techniky je naopak vhodné zvážit její nákup. 

Instalaci je vhodné nechat na odborné firmě

Instalovat AV techniku není vůbec jednoduchá záležitost, proto je vhodné instalaci přenechat vždy odborné firmě. Pouze odborná firma se postará o to, aby vše klapalo a AV technika fungovala přesně tak, jak má. Navíc předejdete veškerým komplikacím a ušetříte si mnoho času, který lze věnovat dalším přípravám. Snažit se šetřit se mnohdy nevyplácí. V tomto ohledu má velkou výhodu především pronájem AV techniky, jelikož vám firma většinou nabídne také její instalaci.

Na koho se obrátit?

Pokud hledáte zkušenou a prověřenou firmu, pak vsaďte na firmu Economic Service, která pronajímá špičkovou techniku již od roku 1991.  Economic Service je schopna vám poskytnout veškerou techniku, kterou byste na akcích mohli využít. Ať už se jedná o pronájem projektorů, LED obrazovek či projekčního plátna. Zařídí vám také ozvučení akcí a v rámci pronájmu nabízí i půjčení tlumočnické techniky. Na akci je schopná zajistit také tlumočníky.

Více informací o firmě Economic Service získáte na jejím webu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup