Nepodceňujte výběr mycího stroje

Potřebujete do své firmy nový mycí stroj, případně stroje? Nabídka na trhu je široká. Je třeba si nejdříve sesumírovat parametry, které potřebujete či vyžadujete. Důležité je také oslovit společnost nabízející to, co hledáte, v kvalitě, s níž budete plně spokojeni.

Výběr mycího stroje

Než začnete vybírat konkrétní značku a zařízení, stanovte si základní kritéria. Volba přístroje by měla vycházet z daného prostoru, kde ho budete používat (velikost plochy, charakter nečistot, terén, celkové dispozice atd.).
Dále zvažte napájení. Bude vám vyhovovat kabelové či bateriové? I to závisí na velikosti čištěné plochy, ale i její členitosti a jiných aspektech. Samozřejmě je třeba si stanovit nějaký (alespoň přibližný) rozpočet, ať už na samotné zařízení, ale vezměte v potaz rovněž provozní náklady. Jsou rozmanité.
Stroje se dále liší manipulací, rychlostí úklidu, nároky na personál, výkonem motoru a dalšími parametry. Samozřejmě podstatné je vybírat u seriózní firmy a zajímejte se mimo jiné také o záruku a servis.

Tip na mycí stroje

Už víte alespoň zhruba, co od přístroje vyžadujete? Teď už najít konkrétního výrobce a výrobek dle vašich představ. Podívejte se na nabídku firmy Unikont Group, která je předním dodavatelem podlahových mycích strojů značky Hakomatic. Jde o firmu známého německého výrobce Hako mající tradici již od roku 1950. Kvalita přístrojů této značky je oceňovaná profesionály a je všeobecně oblíbená.
A jaký konkrétní stroj? Pro čištění menších ploch se báječně hodí Scrubmaster B12. Je praktický, kompaktní a dá se snadno přepravit. Spokojeni budete s nízkou hmotnosti a dalšími výhodami, jež zpohodlňují úklid. Pro venkovní použití si oblíbíte úklidovou techniku Multicar. I ta má mnohá pozitiva, která oceníte.
Už víte, jaký mycí stroj bude nejlepší pro vaše účely?