Proč je pes nejlepší přítel člověka?

O psech už toho bylo napsáno mnohé. Jedno se však nedá popřít. Psi jsou věrnými druhy, kteří si na nic neztěžují. Pokud vybíráte domácího mazlíčka, nikdy nezapomeňte také na potřeby pro psy. Určitě se budou hodit pelíšky, hračky, misky, venčící pomůcky, vodítka, vitamíny, kosmetika či antiparazitika. Rádi byste svým dětem koupili jako dárek čtyřnohého kamarádka? Zjistěte si o psech každičký detail!

Pes k dítěti prostě patří

Bydlíte na vesnici a máte velkou zahradu? V tom případě se vám zalíbí atraktivní japonské plemeno Shiba – Inu. Tato rasa bude vaše děti milovat. Navíc ochrání váš majetek. Bílý švýcarský ovčák vás doprovodí při procházkách přírodou. Toto plemeno je temperamentní, ale bázlivé. Dalmatin má přátelskou povahu, na agresivitu ihned zapomeňte! Vaši potomci si oblíbí jeho vzhled a chuť do pohybu. West highland white teriér se stal v posledních letech skutečným výstřelkem módy. Pochází z Velké Británie. Je hravý, roztomilý, houževnatý, sebevědomý a ostražitý. Mops přinese do vašeho života legraci. Vždycky, když se na něj podíváte, zjistíte, jak je dokonalý. Neublížil by ani mouše. Vaše ratolesti ho budou rozmazlovat.

Potřeby pro psy vám pomohou

Nejen všechna zmiňovaná plemena potřebují ke spokojenému životu kvalitní psí krmiva. už se jedná o štěně, dospělého psa i seniora. Vybírejte krmiva a konzervy podle značky, protože na složení stravy prostě záleží. Mnozí chovatelé dávají přednost osvědčeným produktům. Krmiva Magnusson jsou vyráběna ve Švédsku. Společnost Magnusson Petfood produkuje jako jediná na světě psí stravu a sušenky kontrolované a schvalované KRAV. Pokud prahnete po psím jídelníčku bez jediné chybičky, který obsahuje až 50 % masa, přinášíme skvělou radu. Maso se zpracovává v horkovzdušných troubách, proto jsou zachovány veškeré vitamíny, stopové prvky i minerály.